Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
4.-7.10. 2022

Mezinárodní strojírenský veletrh

UNIS, a.s.

 

Demonstrátor pro systém řízení hasičského vozidla
Panely s displeji CMFD65 a CMFD85 prezentují modulární řídicí systém pro užitková vozidla a stroje. Řídicí systém je určen k povelování, sledování a automatizaci komplexních funkcí podvozků, užitkových nástaveb a dalších zařízení. Otevřený distribuovaný systém lze konfigurovat a modifikovat dle požadavků každé aplikace a přání zákazníka. Může obsahovat moduly pro regulaci i bezdrátové ovládání.

Dodávané displeje splňují průmyslové standardy včetně teplotního rozsahu -30°C až +85°C. Součástí základního provedení jsou připojení k SD kartě, USB, audiu, ethernetu, CAN (dvakrát) a RS-232. Displeje umožňují snadnou integraci IP kamer.

Vystavená požární lafeta s kamerovým systémem je naváděna na cíl automaticky na základě obrazové informace nebo pomocí manuálních povelů například z kabiny řidiče. Samohybná lafeta je plně integrovatelná do nabízeného modulárního systému.

Řídicí jednotky s výkonovým měničem pro proudové, turbo-vrtulové a turbo-hřídelové motory
Řídicí jednotky zajišťují startovací sekvenci, řízení palivových a olejových čerpadel a samotné otáčky motoru. Po dosažení požadované úrovně otáček řídicí jednotka sepne generátor a integrovaný výkonový měnič o maximálním výkonu 1kW elektrické energie pro dodávku napájecího napětí pro palubní síť letadla. Jednotka poskytuje zpětnou vazbu do řídicího systému, čímž poskytuje pilotovi přehledné informace o činnosti a aktuální funkčnosti motoru.

Řídicí jednotka je vyvíjena pro turbovrtulový motor TP 100 s výkonem 180 kW. Základem TP 100 je osvědčený motor TJ 100, který zde plní úlohu generátoru plynů, pohání volnou turbínu a přes reduktor třílistou vrtuli s konstantními otáčkami. Systém je navržen pro použití v tlačném i tažném uspořádání podle umístění na létajícím prostředku. Pro svoji nízkou hmotnost a výkon 185 kW je tento motor určen pro kategorii ultralehkých pilotovaných i nepilotovaných (UAV) prostředků.

Výrobní informační systém MES PHARIS
MES PHARIS® pokrývá komplexní spektrum funkcí umožňující optimalizovat výrobní proces počínaje zadáním a plánováním výroby, přes sledování jednotlivých zakázek a detailní dokladování jejich průběhu až po závěrečné propouštění finálních výrobků nebo polotovarů.

www.unis.cz

Datum: 8.6.2015 12:38:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště