Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

TRIBOTEC působí v oblasti dodávek centrálního mazání, mazacích systémů, mazací techniky, hydrauliky a speciálních systémů pro kolejovou techniku

 

TRIBOTEC je českým výrobním podnikem působícím v oblasti dodávek centrálního mazání, centrálních mazacích systémů, mazací techniky, hydrauliky a speciálních systémů pro kolejovou techniku.

Prodejní a výrobní činnosti jsou podporovány konzultací a projektovým zpracováním dle individuálních požadavků a přání zákazníka, instalací a montáží u odběratele včetně uvedení do provozu a optimalizace pracovního režimu systému, návazně pak servisní činností, preventivní údržbou a poradenstvím.

Společnost je pokračovatelem výrobní tradice firmy Louis Friedmann a ZTS Juranovy závody Brno. Navázání na více jak 90 let zkušeností ve výrobě mazací techniky a hydrauliky, ve spojení s důrazem na kvalitu produkce a investice do technického rozvoje, dává záruky vysoké úrovně dodávaných výrobků a poskytovaných služeb.

Veškeré firemní činnosti jsou realizovány v souladu s požadavky systému managementu jakosti dle ISO 9001.

Společnost Tribotec a její pracovníci vás zvou do své expozice centrálního mazání a hydrauliky umístěné v pavilonu F, stánek č. 025.

 

Datum: 21.10.2021 16:45:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště