Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Třetí ročník Logistické konference Eulog proběhne v rámci veletrhu Transport a Logistika

 

Logistický portál Eulog pořádá již 3. ročník logistické konference, která se bude letos konat v rámci veletrhu Transport a Logistika. Veletrh Transport a Logistika proběhne v týdnu od 14. – 18. září 2015 na brněnském výstavišti. Konference proběhne v polovině veletrhu, tedy 16. září. Téma konference se zaměří na dodavatelský řetězec v praxi.

Konference má hlavní téma „Distribuční proces v praxi – aneb od výrobce po zákazníka“. Přednášky budou koncipovány do jednotlivých sekcí logistického procesu od výrobce po zákazníka. Konference bude prostřednictvím moderátora simulovat proces, přičemž se v jisté části procesu zastaví a přednášející bude mít možnost představit konkrétní řešení v daném procesu.

Konference bude rozdělena na 2 bloky - dopolední a odpolední. Oba bloky budou simulovat stejný proces, ale zaměření přednášek bude jiné. „To znamená, že v dopoledním bloku budou přednášky jiné, než v odpoledním bloku. Představíme tak více speakerů i více přednášek na stejné, ale zároveň jiné téma.“, říká Eva Blechová, organizátorka konference.

Eulog také úzce spolupracuje se společností Equicom, která i v letošním roce představí projekt balicí linky Packaging live. Tento projekt bude také v rámci konference představen, protože balení je nedílnou součástí distribučního procesu.

„V současné době je konference v rámci příprav, kdy budeme oslovovat speakery. Pokud byste měli zájem představit řešení Vaší společnosti, neváhejte se na nás obrátit. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím mailu: konference@eulog.cz“, upozorňují organizátoři.

Eulog pořádá již třetí ročník. První ročník se konal v roce 2011 v rámci veletrhu Transport a Logistika. Ta byla zaměřena na logistiku obecně. Druhý ročník proběhl v rámci veletrhu Eurotrans v roce 2013 a téma konference bylo propojeno se zaměřením na autoservisy. Více informací o konferenci najdete přímo na webu www.logisticka-konference.cz. „Na aktuální verzi webu se pracuje, ale v nejbližších dnes by mělo být vše aktualizováno.“, uzavírá Eva Blechová.

Datum: 17.6.2015 13:50:00

Současně také

Transport a Logistika
8.-12.11. 2021


ENVITECH
8.-12.11. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště