Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

TOS VARNSDORF: Vývoj, výroba a prodej obráběcích strojů

 

Společnost TOS VARNSDORF si v roce 2023 připomene 120 let od svého založení. Areál firmy se nachází na severu České republiky v podhůří Lužických hor. Hlavní činnost firmy spočívá ve vývoji, výrobě, prodeji a servisu obráběcích strojů určených pro opracování obrobků od velikosti jednoho metru krychlového s finální výrobní přesností dílců na úrovni setin milimetru. Konkrétně to jsou vodorovné vyvrtávačky, stroje s velmi širokými možnostmi použití, vodorovná a portálová obráběcí centra.

Vodorovná stolová vyvrtávačka WHQ 13 CNC je nejžádanější model ze skupiny frézovacích a vyvrtávacích strojů s křížovým uspořádáním loží. Jsou to stroje špičkové technické úrovně odpovídající potřebám moderní progresivní technologie. Konstrukce strojů nabízí moderní výběr variant ve všech parametrech a umožňuje tak zákazníkovi volit optimální provedení. Vodorovné vyvrtávačky stolové nabízejí uživateli možnost efektivního obrábění s velkým řezným výkonem a vysokou přesností.

Vodorovná vyvrtávačka desková WRD 150 Q zastupuje skupinu deskových strojů, které jsou vhodné zejména pro opracovávání skříňových, deskových a prostorově členitých obrobků s velkými i největšími rozměry a hmotnostmi. Tyto stroje jsou určeny pro přesné souřadnicové vrtání, vyvrtávání, frézování a řezání závitů s možností rozšíření technologických schopností strojů při použití řady přídavných technologických zařízení.

Obráběcí centrum WHT 110 je zástupce modulové konstrukční stavebnice, ze které lze výběrem modulů a jejich velikostí sestavit různé varianty strojů. Obráběcí centra řady WHT jsou standardně opatřena kompletním krytováním. Jsou to stroje vhodné pro nejnáročnější operace, které vyžadují přesné vrtání, řezání závitů, karuselování nebo frézování.

Portálová obráběcí centra typu WVM jsou konstruována jako unifikovaná řada strojů pro univerzální obrábění dílců z oceli a litiny zejména v segmentu všeobecného strojírenství. Díky své unikátní konstrukci pevného portálu s pojízdným vřeteníkem, svisle výsuvným smykadlem a posuvným stolem vynikají vysokou přesností a tuhostí.

Na stánku TOS VARNSDORF vás prodejci seznámí se systémem TOS control. Je to soubor aplikací a funkcí pro pokročilou správu stroje. Pro snadné a intuitivní ovládání je systém tvořen výchozí obrazovkou s ikonami jednotlivých aplikací. Tyto aplikace jsou přehledně zobrazeny na ploše ovládacího panelu stroje a obsluha mezi nimi může plynule přepínat. Součást řešení je mimo jiné také správa uživatelských účtů. TOS control je součást standardního vybavení všech strojů.

 

Datum: 29.6.2022 13:48:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště