Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

TestForce: Špičkové služby v oblasti testování materiálů

 


Společnost TestForce s.r.o. byla založena jako Oficiální obchodní a servisní zastoupení společnosti Instron – division of ITW pro Českou a Slovenskou republiku. Samotná společnost Instron®, která byla založena v roce 1946, je již od vzniku uznávaným světovým lídrem na trhu v oblasti testování materiálů.

Naším cílem je poskytovat zákazníkům špičkové služby v oblasti testování materiálu za pomoci dodávek produktů nejvyšší kvality, odborné podpory a servisu, včetně zpracování řešení na míru. Disponujeme širokým sortimentem zařízení pro zkušebnictví. Dodáváme systémy a příslušenství pro materiálové testování od elektromechanických strojů se šroubovým pohonem přes servohydraulické a servoelektrické únavové stroje, rázové stroje, zařízení pro reologii až po zkušební stroje konstrukcí a vozidel.

Naši zákazníci působí téměř ve všech průmyslových odvětvích po celém světě. Například v medicíně, letectví, energetice, těžkém průmyslu, elektronice a automobilovém průmyslu.

Na letošním veletrhu vám v rámci naší expozice v pavilonu F (stánek č. 78) prakticky představíme následující zařízení:

  • Instron 34SC-5 – jednosloupový elektromechanický stroj v prodloužené variantě, doplněný softwarem Bluehill Universal v plně dotykové variantě a vybavený pneumatickými čelistmi Instron včetně inovovaného systému automatického Air-kitu. Vybavený novou generací bezkontaktního extensometru AVE2 s rozšířením snímkováním a kombinovaný s DIC analýzou.
  • Instron MF20 – zařízení pro měření toku taveniny
  • Instron 34SC-1 – jednosloupový elektromechanický stroj základní variantě, doplněný softwarem Bluehill Universal v plně dotykové variantě.

Dále budou k dispozici a odzkoušení všechny softwary společnosti Instron – řady Bluehill Universal pro statické zkoušky, Bluehill Impact pro zkoušky rázové, Bluehill Vicat pro zkoušky Vicat a HDT, Bluehill Fracture pro zkoušky lomové mechaniky a WaveMatrix 2 pro zkoušky dynamické.

 

Datum: 13.9.2022 20:52:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště