Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

TestForce poskytuje zákazníkům špičkové služby v oblasti testování materiálu

 

Společnost TestForce s.r.o. byla založena jako Oficiální obchodní a servisní zastoupení společnosti Instron - division of ITW pro Českou a Slovenskou republiku. Samotná společnost Instron®, která byla založena v roce 1946, je již od vzniku uznávaným světovým lídrem na trhu v oblasti testování materiálů.

        

Cílem společnosti je poskytovat zákazníkům špičkové služby v oblasti testování materiálu za pomoci dodávek produktů nejvyšší kvality, odborné podpory a servisu, včetně zpracování řešení na míru. Firma disponuje širokým sortimentem zařízení pro zkušebnictví. Dodává systémy a příslušenství pro materiálové testování od elektromechanických strojů se šroubovým pohonem přes servohydraulické a servoelektrické únavové stroje, rázové stroje, zařízení pro reologii až po zkušební stroje konstrukcí a vozidel.

Zákazníci společnosti působí téměř ve všech průmyslových odvětvích po celém světě. Například v medicíně, letectví, energetice, těžkém průmyslu, elektronice a automobilovém průmyslu.

Na letošním veletrhu vám společnost ve své expozici v pavilonu F, stánek č. 72, prakticky představí následující zařízení:

  • Instron 34SC-5 – jednosloupový elektromechanický stroj v prodloužené variantě, doplněný softwarem Bluehill Universal v plně dotykové variantě a vybavený pneumatickými čelistmi Instron včetně inovovaného systému automatického Air-kitu.
  • Instron MF30 – zařízení pro měření toku taveniny, vybavený siloměrem pro kompaktní hutnění vzorku a automatizovaným zakladačem zkušebních závaží
  • Electropuls E1000 – elektrodynamický zkušební stroj kapacity 1kN pro vysokocyklovou i nízkocyklovou únavu, se schopností provádění testů frekvencemi až 200Hz

Dále budou k dispozici a odzkoušení všechny softwary společnosti Instron – řady Bluehill Universal pro statické zkoušky, Bluehill Impact pro zkoušky rázové, Bluehill Vicat pro zkoušky Vicat a HDT, Bluehill Fracture pro zkoušky lomové mechaniky a WaveMatrix 2 pro zkoušky dynamické.

 

 

 

Datum: 22.10.2021 14:30:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště