Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
7.-11.10. 2019

Mezinárodní strojírenský veletrh

TESCAN se vrátil na MSV s elektronovými mikroskopy světové kvality

 

Společnost TESCAN ORSAY HOLDING, která patří mezi pětici nejlepších světových výrobců elektronových mikroskopů, se vrátila na MSV po dlouhé době. „Rozhodli jsme se tu představit naše produktové portfolio s různými typy přístrojů, které dokáží naši zákazníci využít a na základě různých aplikací získat výsledky, jež potřebují,“ říká obchodní ředitel společnosti Vítězslav Ambrož s tím, že na veletrhu se potkává jak s potenciálními zákazníky, tak se studenty, kteří se zastavují na stánku a zajímají se o mikroskopy.


TESCAN ORSAY HOLDING je firma, která sídlí v Brně a potvrzuje skutečnost, že současní výrobci v moravské metropoli dokázali úspěšně navázat na tradici i práci odborníků pod vedením profesora Delonga v Ústavu přístrojové techniky Akademie věd. Během posledních dvaceti let vytvořili z Brna Mekku elektronové mikroskopie, v níž vzniká až čtyřicet procent světové produkce elektronových mikroskopů. Značka TESCAN si mezi nimi vydobyla silnou pozici jakožto společnost, vyvíjející a vyrábějící skenovací elektronové mikroskopy a systémová řešení pro mikro- a nanotechnologie a speciální nástroje a detektory pro různé analytické účely v široké řadě disciplín.

„Než se vyvine nový přístroj a je uveden na trh, trvá to několik let. K současným trendům patří korelativní (srovnávací) mikroskopie, která umožňuje například velice rychle najít stejné místo, pozorované různými technikami. Vědci se také snaží o vysoké rozlišení, aby byly vidět co nejmenší částice různých typů materiálů,“ říká Vítězslav Ambrož.  „Strojírenský veletrh je pro nás místem, kdy se můžeme potkat s potenciálními zákazníky a mluvit s nimi o tom, co je zajímá. Zatím jsem mile překvapen zájmem o naše produkty.“

Datum: 5.10.2018 15:00:00


Současně také

Transport a Logistika
7.-11.10. 2019


ENVITECH
7.-11.10. 2019

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště