Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

TechTest se věnuje kontrole čistoty povrchu

 

Ve společnosti TechTest s.r.o. se věnujeme problematice kontroly čistoty povrchu. Naše řešení Recognoil® využívá revolučního principu plošného snímání fluorescence nejenom mastných látek a představuje tak moderní způsob přesné a opakovatelné kontroly čistoty povrchů.


Vývoji a výrobě optických detektorů Recognoil® pro kontrolu stavu povrchu v procesech předúpravy a čištění povrchu se věnujeme více jak 12 let. Naším zaměřením je především bezkontaktní detekce nežádoucí kontaminace povrchu před dalšími technologickými procesy a kontrola nanášení olejových filmů.

Společnost TechTest, s.r.o. se také věnuje problematice protikorozní ochrany ocelových konstrukcí, a to formou technického dozoru při zhotovení protikorozní ochrany, prováděním korozních průzkumů, posuzováním životnosti povlaků a navrhováním povrchových úprav.

V rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu 2022 vám společnost představí nejnovější produkty pro plošné snímání stavu povrchu objektů. Díky plošnému snímání kontrolované plochy a vizualizaci hodnot intenzity fluorescence v barevném spektru fluorescenční mapy lze okamžitě lokalizovat i drobné nečistoty a ověřit tak vhodnost povrchu pro další operace.

Produkty Recognoil® během několika sekund, bezkontaktně a bez nutnosti jakkoliv připravovat povrch dílu, vizualizují a kvantifikují výskyt nečistot na povrchu.

Pomáháme již ve více než 90 společnostech po celém světě zvyšovat hospodárnost, kvalitu produkce a životnost výrobků.

Firma nabízí portfolio produktů od ručních přístrojů po plně automatizované systémy průmyslu 4.0

Ruční detektor Recognoil® 3W

Recognoil® 3W je ruční bezdrátový analyzátor – detektor fluorescence mastných látek pro mobilní použití s možností připojení ke cloudovému úložišti. Oproti předchozím dvěma generacím došlo k výraznému přepracování vnějšího designu spočívajícím v integraci displeje, zvětšení hodnocené plochy, možnosti připojení externích sond, zakrytí citlivých optických členů, zlepšení ergonomie a vytvoření více než jednoho úchopu pro používání přístroje.

                                

Ruční detektor Recognoil® 3W

Laboratorní detektor Recognoil® QB

Recognoil® QB je stolní analyzátor - detektor fluorescence mastných látek vhodný pro laboratorní použití. Je určený pro měření větší plochy v jednom sledu, snadno si poradí se složitě tvarovanými součástmi, automaticky vyhledává miniaturní objekty a vyhodnocuje je separátně. Hodnocená plocha je mnohonásobně větší než u přístroje Recognoil® 3W a celý proces snímání dílů je zcela bezkontaktní. Zařízení se připojuje pomocí ethernetové přípojky do vaší firemní sítě, případně zcela odděleně do počítače ve vaší laboratoři.

            

vlevo: Recognoil® QB je stolní analyzátor – detektor, vpravo: výstupy z laboratorního boxu (porovnání kusu před a po odmaštění)

www.techtest.eu
www.recognoil.czDatum: 5.9.2022 17:51:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště