Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
4.-7.10. 2022

Mezinárodní strojírenský veletrh

TD-IS, s.r.o.

 

Společnost TD-IS, s.r.o. působí na trhu IT již hezkou řádku let a řešení, která dodává, implementuje, podporuje a školí, jsou založena zejména na portfoliu aplikací a technologií významných hráčů na trhu, a to společností Oracle (Agile PLM, databáze, univerzální technické prohlížeče, …) a Autodesk - výrobce CAD/CAM/CAE systémů (Autodesk Inventor, Autodesk Moldflow, či nejnovější sadu produktů pro strojírenství Product Design & Manufacturing Collection nedávno rozšířenou o integrovaný CAM software HSM Ultimate a integrovaný FEM simulační software Nastran In-CAD.

V neposlední řadě se TD-IS věnuje vývoji vlastních řešení jako DMS, PLM, ERP a MES (EasyArchiv, EasyPLM, EasyTechnology/MES, …).

Jak portfolio produktu napovídá, je TD-IS partnerem především výrobních společností, a je schopna svými řešeními pokrýt naprostou většinu potřeb z oblasti informačních technologií od nejmenších až po ty největší firmy.

Mezi nejvýznamnější dlouholeté zákazníky TD-IS patří společnosti Doosan Škoda Power s.r.o., OEZ s.r.o.,  RUBENA a. s., NET4GAS, s.r.o. a mnoho dalších velkých i středních i menších firem především z oblasti strojírenství, výrobců plastových i kovových dílů pro automobilový průmysl, sklářství a distribuční společnosti.

Mezinárodních strojírenských veletrhů v Brně se TD-IS účastní pravidelně. V Minulých dvou letech jste její stánek mohli najít na volné ploše před vstupem do pavilonu P. Letošní pozdní termín konání MSV ji zahnal do tepla pavilonu P. Najdete ji, a její odborníky, na stánku č. 63.

K návštěvě stánku srdečně zve všechny účastníky MSV 2017  TD-IS, s.r.o.

Datum: 19.8.2017 10:00:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště