Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

TAT: Projektová řešení na míru

 


Společnost TAT – POHONOVÁ TECHNIKA s.r.o. se sídlem v Českých Budějovicích již téměř 20 let úspěšně působí v oblasti pohonné a systémové techniky v České republice a na Slovensku. Na MSV v Brně se naše společnost zaměří na náš široký sortiment pohonné techniky – od přesných převodovek přes pohonné prvky a lineární techniku až po ochranu vodicích drah.

"Jakožto dodavatel kompletních pohonů máme mnoho co nabídnout. Na veletrhu bychom chtěli našim stávajícím, ale i potenciálním zákazníkům osobně představit naše silné stránky – širokou nabídku produktů, dlouholeté technické know-how a kompetentní servis," říká jednatel společnosti Ing. Matthias Mayer. Návštěvníci veletrhu se o tom mohou sami přesvědčit na stánku TAT a prohlédnout si jak stávající, tak nové produkty z oblasti převodovek, ozubených tyčí a lineární techniky.

Nová kombinace ekonomické a přesné převodovky 

Mimo jiné vám TAT představí novou úhlovou převodovku WPLHE, která je ideálním řešením tam, kde je omezený prostor. WPLHE je kompaktní kombinací ekonomické a přesné planetové převodovky v úhlové variantě, která je navržena pro vysoké radiální a axiální výstupní zatížení až do 8 000 N. Kromě toho se jedná o jedinou ekonomickou úhlovou převodovku, která je volitelně k dispozici s předem namontovaným pastorkem, a proto se dokonale hodí pro použití u pohonů s ozubenou tyčí a pastorkem. Tato úhlová převodovka se snadno implementuje a může být použita pro různé pohony díky třem variantám výstupních hřídelí. Ani prašné a špinavé prostředí není problém (stupeň krytí IP65).

Vysoce kvalitní ozubené tyče pro správný pohon

Kombinace ozubené tyče a pastorku je důležitým prvkem u mnoha strojů. Stále vyšší nároky na kvalitu vyžadují odpovídající a nejlepší možný výběr ozubených tyčí. Společně se svým partnerem ATLANTA nabízí TAT jeden z nejrozsáhlejších produktových programů ozubených tyčí: od speciálních ozubených tyčí podle výkresů zákazníka až po broušené a kalené přesné ozubené tyče ve standardizovaném provedení. V letošním roce se sortiment TAT rozšířil o ultra přesné ozubené tyče z řady UHPR s minimální lineární vůlí mezi pastorkem a hřebenem. To bylo speciálně vyvinuto pro aplikace, které vyžadují velmi přesné polohování a vysokou přesnost při opakování – obecně tedy maximální přesnost.

Náš sortiment doplňuje také mazací systém ATLANTA, který zajišťuje přesnost a dlouhou životnost pohonného systému v průběhu let.

Přesný pohyb s TAT

Kromě již osvědčených produktů TAT, jako jsou lineární osy, lineární vedení a teleskopické lišty, byla letos naše nabídka lineární a rotační techniky rozšířena o další produkty skupiny NADELLA. Na našem stánku lze nyní mimo jiné prozkoumat kloubní hlavice, táhla a jehličková ložiska.

Pavilon V, stánek 100

www.tat.cz

 

Datum: 18.9.2022 20:34:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště