Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TAJMAC-ZPS, a.s.

 

TAJMAC-ZPS představí novou opci ke strojům s označením Industry 4.0

V pavilonu P na stánku TAJMAC-ZPS se můžete seznámit s vyvíjenou opcí  ke strojům s označením Industry 4.0. Bude k vidění verze BASIC a PROFESSIONAL, které si můžete „osahat“ na počítači v online provozu u stroje.

Verze BASIC je určená pro sledování provozního stavu strojů ve výrobní hale a vyhodnocování jejich využití v průběhu pracovní doby. Tato opce měla svou premiéru na Zákaznických dnech TAJMAC-ZPS letos v dubnu. Nyní se můžete seznámit s vylepšenou verzí, kde je grafická nadstavba software naprogramována použitím technologie Google Angular.

Verze PROFESSIONAL má na MSV/IMT svou premiéru. Je určena pro firmy, které již mají vybudovanou IoT architekturu a potřebují snadno a rychle integrovat nový stroj do svého podnikového systému. Funkcionalita opce bude prezentována na stroji MCFV 1260iP, který bude poprvé na MSV/IMT představen.

Aplikace pro sledování provozních parametrů stroje byla připravena v softwarové aplikaci ControWeb, vyvíjené firmou Moravské přístroje a.s.

Nové centrum bude osazeno robotickým pracovištěm pro manipulaci s obrobky, dodané firmou ABB.

Dlouhotočný automat  MANURHIN K’MX 916 CLEVER

je určen pro produktivní obrábění součástí z tyče o maximálním průměru 16 nebo 20 mm. Stroj je standardně vybaven dvěma elektrovřeteny, rotačním vodicím pouzdrem, synchronizovaným s hlavním vřetenem. Osm lineárních CNC os a dvě rotační CNC osy umožňují obrábět produktivně jednodušší i složitější dílce. Díky konstrukčnímu řešení stroje lze obrábět až čtyřmi nástroji současně.

www.tajmac-zps.cz

Datum: 7.9.2018 11:00:00

Současně také

Transport a Logistika
13.-17.9. 2021


ENVITECH
13.-17.9. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště