Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

SUMMA spol. s r.o.: Cílem naší práce je čistota a ekologie


Společnost SUMMA spol. s r.o. je ryze česká firma, která se zabývá vývojem, výrobou, servisem a prodejem průmyslových odmašťovacích a čisticích strojů z nerezové oceli.

V našich zařízeních se používají odmašťovací technologie šetrné vůči životnímu prostředí. Svým zákazníkům nabízíme komplexní technologická řešení odmašťování a velmi rádi poradíme či vytipujeme vhodné ekologické odmašťovací prostředky. Vyrábíme stroje na zakázku, a to jak standardního rázu, tak dle specifických potřeb zákazníka. Od doby našeho založení jsme našim zákazníkům dodali již více než 1200 strojů. Sídlíme ve Vikýřovicích u Šumperka s působností po celé České republice.

Snažíme se neustále zvyšovat jakost našich výrobků a poskytovat našim zákazníkům hodnotné služby od návrhu až po realizaci. Cílem naší práce je uspokojování potřeb našich zákazníků, upevňování obchodních vztahů s nimi a posilování pozice naší společnosti na trhu průmyslových odmašťovacích systémů. Naše klienty podporujeme ve snaze o docílení požadované čistoty. Dbáme na posílení ochrany a minimalizaci vlivu na životní prostředí. Pomocí vlastních technologií vytváříme řešení každému klientovi na míru od návrhu, přes realizaci až po odborný servis. Díky tomu jsme schopni nabízet kvalitní a profesionální služby.

        

 

Datum: 9.5.2022 12:47:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště