Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

Výjimečný zakladač, či manipulátor společnosti MIKRONEX

 

Výjimečný zakladač, či manipulátor byl vyvinut ve společnosti MIKRONEX, na jejím vývoji se podílel i jednatel společnosti Lubomír Štajnochr.

Co najdeme na Vašem stánku?
Kompaktní zakladač, jeho výhodou je kompaktnost. Kompaktní je i zakladač polotovarů a výrobků. Může pracovat bez zabezpečení prostoru, oproti třeba robotům, kde jsou přísnější bezpečnostní pravidla. Zakladač je určen zejména k bruskám, zde je technologie trochu specifická, protože se musí často upravovat, kontrolovat a tudíž je to velmi náročná operace. To nás vedlo k tomu, abychom vytvořili zakladač, či manipulátor, který neomezí obsluhu při standardní obsluze toho stroje. To znamen á, že může kdykoli zastavit operaci, upravit co je třeba, a může pokračovat dál. A nemusí odstavovat všechny součásti a narušovat tím cel ý výrobní proces.

Jsou již nějací uživatelé tohoto manipulátoru?
Tento manipulátor je vyroben na zakázku. Jedná se o prototyp, který bude po veletrhu předán jeho majiteli. Následovat budou další podobné kusy pro komerční využití.

S jakými dalšími exponáty přijela Vaše společnost do Brna na MSV?
Přivezli jsme nástrojovou ostřičku, která je zde již poněkolikáté. Další stroje pro ploché broušení, modernizovanou repasovanou brusku pro kusovou výrobu.

Co očekáváte od letošního ročníku MSV?
Účastníme se veletrhu již více než dvacet let. Sejdeme se s našimi zákazníky, oslovíme nové potenciální zákazníky a připravíme si půdu pro další jednání.

Datum: 1.10.2014 14:41:00

Současně také

Vybíráme z firem MSV

 

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště