Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Společnost ŽĎAS a.s.

 

Na stánku společnosti ŽDAS je každým rokem více a více inovativních produktů. Jedním z nich je i Kosoúhlá rovnačka, kterou nám představil Jan Vyplašil, konstruktér projektant ve společnosti ŽDAS, a. s.  

Co letos představujete návštěvníkům MSV?
Na naší expozici mám rovnačky a inspekční linky. Do kterých rovnačky patří. Můžeme objednat celou inspekční linku. Jsme schopni jako generální dodavatel dodat celou linku na klíč. Jako naše největší reference je inspekční linka v Rusku. Inspekční linka se používá na úpravu tyčí a trubek. Vyrábíme všechna tato zařízení. V rovnačkách jsme udělali ve vývoji velký pokrok. Náš přihlášený exponát na Zlatou medaili je pro našeho klienta z Turecka.  

O co se přesně jedná?
Je to rovnačka dvouválcová. Skládá se ze dvou příčníků a stavěcích mechanismů. Rotačními pohyby se tyč vyrovnává. Tyč se vyrovnává na základě vstupní křivosti, až do 0,5 mm/m. Na této rovnačce jsme schopni vyrovnat materiály, až domeziskluzu 1300 mPa.  

Co je největší výhodou této rovnačky?
Velkou výhodou je právě boční vedení. Toto vedení znamená nižší náklady na toto zařízení. Při opotřebení se měnila celá lišta. U tohoto zařízení se mění jen ta opotřebovaná místa. Navíc materiál válců je koncipován tak, aby co nejvíce vydržel. Při výměn ě rovnacích válců jde o velmi rychlou úpravu. Což je velká změna oproti minulosti. Díky valivému vedení se dá téměř rukou vše upravit a provést renovaci.  

Jak vidíte Vaši šanci na úspěch v soutěži o Zlaté medaile MSV?
Doufám, že uspějeme. Věřím našemu výrobku a snad ho ocení i odborná porota. Jde o velmi prestižní záležitost.  

Co dalšího můžeme na Vašem stánku vidět?
Kolegové prezentují hydraulická zařízení, lisy a další paketovací lisy na šrot. Což je zařízení, které je nyní velmi oblíbené.

Více informací na facebooku MSV

Datum: 1.10.2014 9:58:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště