Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Společnost KUKA Roboter CEE

 

Společnost KUKA jako největší Evropský výrobce průmyslového robotů letos slaví svou již šestou účast na MSV v Brně a je tradičním vystavovatelem.  Letos si ve své české vystavovatelské premiéře vybrali velmi zajímavé téma. Na MSV vystavuje průmyslového robota LBR iiwa. Tento exponát byl oceněn Zlatou medailí MSV 2014. Nejen na tento exponát jsme se zeptali Radka Velebila, obchodního zástupce pro ČR a SR.

O jakého robota se jedná?
Jedná se o prvního robota na světě, který má hmat. Má unikátní sedmiosou konstrukci, v každé ose má momentový sensor, díky tomu je schopen pracovat i s člověkem ve velmi blízkém spojení a to i bez plotů. A dalšího omezení.

Co dalšího nabízí Vaše expozice pro návštěvníky?
Návštěvníci si mohou vyzkoušet na našem stánku na vlastní kůži robotickou aplikaci Lobocoaster. Je to také případ bezpečné technologie, je to jedna z atrakcí, která se jen tak neopakuje.

Jak vnímáte Mezinárodní strojírenský veletrh?
Pro nás je to tradiční místo, kde se setkáváme s našimi partnery a zákazníky. Také zde tradičně prezentujeme nové produkty a exponáty. Loni jsme tady měli exponát robota Agilus v desetikilové variantě a letos je to opravdu unikátní novinka.

Jaká jsou Vaše očekávání od soutěže Zlaté medaile MSV 2014? Myslíte si, že dosáhnete na některé z ocenění?
Budeme trošku neskromní a myslíme si, že v tuto chvíli nemáme konkurenci v oboru.

Více informací na facebooku MSV

Datum: 30.9.2014 9:26:00

Současně také

Vybíráme z firem MSV

 

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště