Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

První záchytná vana z jednoho kusu plechu

 

O novinkách společnosti nám povykládal Radek Zajíc, vedoucí prodeje pro ČR a SR, Denios s.r.o. Strakonice. Denios je majetkově německá společnost. Obchodní zastoupení a výroba ocelového programu nejen pro ČR se nachází právě ve Strakonicích. Odsud se dodávají výrobky a součásti také pro ostatní dceřiné společnosti v celé Evropě.  Hlavními výrobky jsou záchytné vany, sorbenty, protipožární zařízen í a další výrobky.

Co letos představujete na MSV za novinky?
Máme zde první záchytnou vanu na světe, vyrobenou metodou hlubokého tažení. Není to klasická svařovaná vana. Doteď se plech naohýbal, svařil a následně se používal. Jelikož je to náročné na výrobu - sváry se musí jednotlivě kontrolovat a následně musí získat certifikát. Rozhodli jsme se o inovaci a jedinečné řešení. Tuto problematiku řešíme i jako certifikační autorita a víme, kde jsou problémy. Naše vana je vylisovaná z jednoho kusu ocelového plátu pomocí speciální raznice. Tím odpadá to, že by byl nějaký ohyb, nebo svár, který by nebyl těsný. Z tohoto důvodu jsme vanu přihlásili. A jako lídr evropského trhu jsme se do toho pustili. Naším cílem je přinášet novinky i ve vývoji těchto zařízení.

Má již tento exponát své uživatele?
Je to letošní novinka, takže zákazníků na toto řešení pár máme. Samozřejmě jsou to spíše zákazníci, kteří nehledí až tak na cenu, ale chtějí kvalitu a také designovou záležitost. Dnes je tato položka trošku dražší, ale věřím, že se nám ho podař í marketingově podpořit.

Co očekáváte od letošního veletrhu?
Veletrh bereme jako prestižní záležitost. Chceme se tady prezentovat novinkami, ale také stávajícím sortimentem. Současně ho bereme jako vhodný bod pro setkávání s našimi partnery.

Jaké další exponáty a zajímavosti najdeme na Vašem stánku?
Na naší expozici máme protipožární boxy a skříně. V současné době je to trend. Začínají se tím řešit skladování hořlavých látek ve firmách a celých skladech. Je to důležité pro bezpečnost lid í i majetku. Skříň garantuje, že se z ní požár nedostane po dobu devadesáti minut. Skříň se v případě požáru hermeticky uzavře a požár se uhasí, nebo do hodiny a půl dojedou hasiči a požár zlikvidují. Jedná se o bezpečnostní prvek, který jako výrobní firma vyrábíme a vyvíjíme.

Datum: 1.10.2014 14:41:00

Současně také

Vybíráme z firem MSV

 

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště