Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Jsme tady pro inspiraci

 

Sbírat inspiraci a náměty pro další cestu přijela do Brna společnost, která se zabývá soustružením pro automobilový a letecký průmysl. Na pár otázek nám odpověděl, Miroslav Dušek, majitel společnosti ASTRO KOVO Plzeň s.r.o.

Jaká je historie vzniku Vámi nominovaného exponátu na Zlatou medaili MSV?
Exponát vzešel z naší dílny, kdy jsme na tlak našich zákazníků, kdy je prvořadá kvalita. Vznikl proto, abychom měli stoprocentní kontrolu nad tím, co prodáváme a aby nedocházelo k reklamacím.

Jak vnímáte vůbec takovou soutěž?
Pro nás jde o velmi prestižní. Jde o novinku a chceme ji dostat mezi lidi. Chceme vědět, jestli má tržní potenciál. My jako výrobci známe problémy výrobků. Výstava je pro výrobní firmy. Chceme vědět, jestli jdeme správnou cestou. Nechceme primárně nic na veletrhu prod ávat.

Má již nějakého uživatele tento výrobek?
Jelikož se jedná o prototyp, takže zatím ne. Jsme rádi, že firmy, které k nám chodí do výrobny zařízení obdivují, to v nás buduje další touhu ho nabízet a ukázat lidem. Zákazníci z automobilového a leteckého průmyslu nás utvrzují v tom, že je to správná cesta.

Proč by měli dojít návštěvníci na Váš stánek?
Určitě, ať dojdou mrknout, co je nového a zajímavého. Chceme znát jejich názory. Ty jsou pro nás důležité. Proto jsme tady.

Datum: 1.10.2014 14:41:00

Současně také

Vybíráme z firem MSV

 

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště