Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
4.-7.10. 2022

Mezinárodní strojírenský veletrh

Stránský a Petržík, Pneumatické válce spol. s r. o. představí svou nabídku na MSV

 

V oblasti pneumatických prvků působí společnost STRÁNSKÝ A PETRŽÍK, PNEUMATICKÉ VÁLCE, spol. s r.o. již od roku 1991. Vlastní vývoj a výroba s použitím nejmodernějších technologií umožňují firmě nejen neustálé zlepšování standardních prvků, ale i prvků, které vyrábí podle vašich požadavků. Prvořadým cílem společnosti je dodávat výrobky s vysokou kvalitou, dlouhou životností a příznivou cenou. Servis a dostupnost náhradních dílů, pro jakýkoliv výrobek je samozřejmostí.

V portfoliu společnosti najdete například pneumatické válce dvojčinné ISO 21287 kompaktní – novou řadu kompaktních válců, které mají menší rozměry než klasické válce a jsou vhodné zejména tam, kde není dostatek prostoru pro umístění klasického válce. Rozměry upevňovacích otvorů odpovídají mezinárodním normám ISO 21287, ISO 6431, VDMA 24562 a NF E 49003.1, a proto je možné použít standardní upínací prvky. Válce mají tlumení koncových poloh pomocí pryžových dorazů.

 

 

V nabídce má společnost také elektromagnetické rozvaděče řady K s otočnou cívkou. Jedná se o zcela nový výrobek firmy – nový typ nepřímo ovládaného rozvaděče, který má nejen velký průtok, vysokou životnost ale i lepší dostupnost. Rozvaděče je možné použít samostatně, nebo je namontovat na základní desku jako skupinovou montáž. Mohou být náhradou rozvaděčů řady L1 a L2, protože mají shodné připojovací rozměry. Součástí dodávky je i konektor. Rozvaděče řady K s otočnou cívkou obsahují kluznou jednotku, která zaručuje vysokou životnost rozvaděče.

Společnost Stránský a Petržík je od roku 2005 také výhradním zástupcem tchaj-wanské společnosti Fair Friend Enterprise. Obráběcí stroje značky FEELER společnost prodává a servis zajišťuje jak v České republice, tak na Slovensku. Velkou výhodou při prodeji obráběcích strojů je možnost fyzického předvedení několika druhů strojů FEELER ve vlastní výrobní hale v sídle společnosti. Společnost Fair Friend Enterprise je členem nadnárodní skupiny Fair Friend Group, která slučuje 54 společností, především výrobců obráběcích strojů a příslušenství.

Novinkou v sortimentu společnosti je obráběcí centrum COSMOS CVM800, kde se pojí špičková kvalita za přijatelnou cenu.

 

 

Datum: 21.6.2022 10:34:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště