Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
7.-11.10. 2019

Mezinárodní strojírenský veletrh

Stäubli Systems, s.r.o.

Kompletní řešení pro rychlou výměnu forem, tak by se dala v krátkosti shrnout plastikářská buňka, kterou Stäubli představí na letošním veletrhu PLASTEX. Brno se tak stane teprve pátou destinací, kde se budou moci návštěvníci názorně seznámit s jednotlivými kroky SMED analýzy a jejich ideálním řešením.

Středobodem exponátu je model vstřikolisu osazeného těmi nejmodernějšími technologiemi. Předehřívací stanice zaručuje včasnou přípravu formy pro výrobu, do lisu je následně přepravena automatickým kolejovým zakládacím vozíkem. Díky magnetickému upínání nejsou problémem ani rozdílné velikosti forem, o připojení veškerých energií se stará taktéž plně automatická multispojková deska. Zapomenout nesmíme ani na manipulaci, o zakládání a vyjímání výlisků se stará šestiosý robot Stäubli TX2, kterému připravuje inserty ještě čtyřosý SCARA robot.

Každý den pro vás bude připraveno několik komentovaných prohlídek celé buňky, při kterých podrobně vysvětlíme jednotlivé kroky. Těšíme se na vaši návštěvu.

www.staubli.com

Datum: 6.6.2018 8:44:00


Současně také

Transport a Logistika
7.-11.10. 2019


ENVITECH
7.-11.10. 2019

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště