Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

Stäubli Systems: Budoucnost plastikářského průmyslu s AGV

 

Mezinárodního strojírenského veletrhu se i v letošním roce zúčastní společnost Stäubli Systems. Ve své expozici se bude věnovat oblasti AGV ve spojení s plastikářským průmyslem.


Cílem specialistů Stäubli je umožnit propojení výrobních linek s flexibilními dopravními platformami prostřednictvím digitalizace. Pro potřeby plastikářského průmyslu vyvinula společnost Stäubli Systems specifická řešení, která splňují stále rostoucí výzvy tohoto odvětví.

Nabídka plošin AGV se vyznačuje vynikajícím výkonem zejména díky všesměrovému pohybu, vysoké přesnosti polohování (5 mm), robustnosti při přepravě i nejvyššího užitečného zatížení 500 tun. Synchronizace vozidel s naším softwarem hraje důležitou roli – Stäubli AGV pracuje co nejefektivněji, protože poskytuje informace pro rozhodování založené na datových podkladech. Rozhodnutí se přitom netýká jen samotného vozidla, ale rovněž jeho spolupráce s lidmi a ostatními vozidly. O bezpečnost této spolupráce se stará nejmodernější bezpečnostní technologie integrovaná do našich vozidel AGV.

Investování do AGV se někomu může zdát jako finanční zátěž, ale to je krátkozraká představa. AGV jsou efektivní jak z krátkodobého, tak z dlouhodobého hlediska. Ihned po implementaci AGV Stäubli do výroby se projeví pokles prostojů a výrazné zvýšení produktivity – a právě to jsou dva hlavní cíle automatizace.

Implementace vozidel Stäubli AGV navíc nevyžaduje žádné dodatečné náklady na úpravu infrastruktury – vozidla Stäubli se pohybují venku i uvnitř a nepotřebují žádné speciální nátěry ani opravy stávajících podlah. S vozidly Stäubli AGV získáte také vysokou agilitu pro flexibilnější intralogistické scénáře.

Největším důvodem "Proč Stäubli AGV?" je však spolehlivost, stejně jako u všech našich výrobků. Kvalita a spolehlivost jsou pro Stäubli nejvyššími prioritami. Nabídka AGV, která mohou snadno přepravovat až 500 tun nákladu, se může zdát neuvěřitelná, ale pro Stäubli to je jen začátek revoluce automaticky řízených vozidel.

Přejete si vidět AGV na vlastní oči?

Podobně jako každý rok se Stäubli i letos zúčastní MSV v Brně. Veletrh stále vnímáme jako dobrou příležitost k neformálnímu setkání s našimi zákazníky. Letos bychom rádi představili novinku v naší produktové řadě, kterou bude AGV s označením PF100. Na našem stánku bychom rádi předvedli přenos forem v plastikářském průmyslu. Přijďte nás tedy navštívit na veletrh MSV ve dnech 4. až 7. října 2022 (Hala G1, Stánek 41).

 

Datum: 25.8.2022 13:16:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště