Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Spraying Systems dodává trysky pro všechna odvětví průmyslu

 

Řídící panel AUTOJET 2008+ prezentovala na MSV firma Spraying Systems Co. Tento exponát byl nominován na Zlatou medaili. Autojet zajišťuje efektivní způsob zapínání a vypínání elektricky ovládaných sprejových trysek při konkrétní frekvenci a požadované délce pracovního cyklu.

„Řídící panel je určen speciálně pro ovládání automatických trysek PulsaJet společnosti Spraying Systems. Součástí panelu je zdroj napájení a veškeré komponenty potřebné pro jeho okamžité nasazení v provozu. Panel je možno využívat jako samostatný sprejový systém nebo jej lze integrovat do stávajícího systému řízení nebo PLC systému a ovládat vzdáleně,“ řekl Jiří Přibyslavský, ředitel pobočky pro ČR a SR.  Speciální konstrukce trysek zaručuje velkou flexibilitu průtoku a zároveň konzistentní charakteristiku rozstřiku.

 Úhel rozstřiku a velikost kapek, klíčové charakteristiky pro většinu sprejových provozů, zůstávají neměnné v celém rozsahu průtoku trysek. Exreémně malých průtoků, obvyklých při rozprašování vzduchem, se tryskami PulsaJet dosahuje hydraulicky. Díky využití klasických hydraulických koncových trysek, které umožňují dosáhnout požadovaného průtoku, lze také dosáhnout mnohem nižší úrovně nežádoucího mlžení obvykle provázejícího nasazení trysek pro rozprašování vzduchem. Trysky Pulsajet lze používat pro kontinuální i rázové aplikace, protože díky vysokorychlostnímu spouštění a bezokapovému uzavírání jsou dokonale vhodné pro oba režimy. Tlaková nádoba představuje snadné a rychlé řešení zajištění přívodu kapalného média k automatickým tryskám bez nutnosti používat čerpadlo. Nádoba neobsahuje žádné pohyblivé součásti. Veškeré součásti, které jsou v kontaktu s médiem, jsou vyrobeny z nerezové oceli nebo mosazi. Tlaková nádoba může být vybavena senzorem hladiny zajišťujícím detekci prázdné nádrže.

Řídící panel AUTOJET 2008+ umožňuje provádět jakékoliv potřebné změny rychle a snadno. Velký počet vstupů a výstupu panelu umožňuje připojení řady senzorů a plnou integraci jednotky do centrálního PLC systému. Pokročilá řídící logika udržuje konzistentní charakteristiku střiku během aplikace, a to i pokud se rychlost linky během výrobního procesu snižuje nebo zvyšuje. Speciální algoritmy řídící jednotce AutoJet umožňují kombinaci s automatickými tryskami PulsaJet dosáhnout mimořádně širokého rozsahu průtoku. K dispozici jsou dvě varianty řízení zapínání/vypínání jednotlivých trysek – manuální nebo digitální.

Společnost Spraying Systems dodává trysky pro všechna průmyslová odvětví. Jde o povrchové úpravy ve strojírenství, ocelářství – potravinářství, chemický průmysl, papírenství, stavebnictví, ekologii, energetiku, ale i pro požární ochranu, galvanizaci apod.

Datum: 18.9.2015 17:30:00

Současně také

Transport a Logistika
8.-12.11. 2021


ENVITECH
8.-12.11. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště