Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

Specialisté z Grant Thornton radí klientům, jak být v dnešním světě modernější

 

Konzultantská společnost Grant Thornton, která pracuje na úrovni CORE business a jejíž specialisté hledají řešení v oblasti implementace uměle technologie, poskytuje konzultace před samotným procesem. Jejich doménou je cargo doprava nebo veřejná sféra. Zaměřují se na mzdové agendy, účetnictví, audity i outsourcing, tedy procesní záležitosti ve firmách. Na Mezinárodním strojírenském veletrhu se budou prezentovat na konferenci „Česká republika – průmyslová velmoc 2028?“.

Grant Thornton se věnuje i méně viditelným případům, jako jsou 5G pro výrobní podniky, autonomní doprava nebo chytré senzory téměř na vše. „Děláme různá řešení na klíč. Na počátku se snažíme pochopit kontext organizace a její potřeby. Jedním z řešení, které se například nabízí, je snižování nákladů, snížení pracnosti, optimalizace procesních věcí, které se za roky postupně ztížily,“ řekla Karolína Štěpánková, konzultantka a technolog společnosti Grant Thornton.

Odvětví, na která se primárně zaměřují, jsou automotive, cargo doprava a veřejná sféra, kde je velký prostor pro optimalizaci. „V projektu pro pražský magistrát jsme migrovali staré datové centrum jako aplikační portfolio o třiceti informačních systémech do úplně nového datového centra. Podíleli jsme se na procesní analýze, protože jsme komunikovali s dodavatelem, jaké musí být nové řešení aplikační stránky. Komunikovali jsme se správcem datového centra, kde jsme řešili bezpečnostní požadavky, a se zaměstnanci magistrátu, aby nový systém byl uživatelsky přívětivý,“ vysvětlila Štěpánková.

 

Datum: 9.11.2021 17:31:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště