Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
7.-11.10. 2019

Mezinárodní strojírenský veletrh

ŠKODA MACHINE TOOL a.s.

 

PROFIL SPOLEČNOSTI
Obráběcí stroje se značkou ŠKODA mají své zákazníky  již více než sto let. Od roku 1911 se postupně zvyšuje jejich výroba, prestiž a roste podíl exportu. Nejrůznější typy a provedení obráběcích strojů s touto značkou se během svého vývoje stávají symbolem vysoké technické úrovně, spolehlivosti a dokonalého provedení. Svými unikátními konstrukcemi si vydobyli přední místo na světovém trhu. V tradici ŠKODA pokračuje společnost ŠKODA MACHINE TOOL a.s.

VÝVOJ A VÝZKUM
ŠKODA MACHINE TOOL a.s. si díky silnému výzkumnému, vývojovému a konstrukčně-technologickému potenciálu tvůrčích pracovníků udržuje náskok v technické úrovni svých výrobků. Spolupracuje také s technickými univerzitami a výzkumnými pracovišti. Řada originálních řešení je patentována. Pro udržení a posílení tržního podílu pravidelně zavádí na trh nové kvalitní sofistikované výrobky s vysokou přidanou hodnotou. Nejnovějším přírůstkem rodiny škodováckých horizontek je ŠKODA HCW 1000. Design novinky sleduje nejnovější trendy stavby obráběcích strojů a obsluze nabízí komfortní pracoviště špičkových parametrů.  Při návrhu byly v maximální míře využity poznatky z ostatních strojů řady ŠKODA HCW.

HORIZONTÁLNÍ FRÉZOVACÍ A VYVRTÁVACÍ STROJE ŠKODA HCW
Stroje řady ŠKODA HCW představují nejdokonalejší a technicky nejvyspělejší vyvrtávačky dosavadní produkce ŠKODA. Tyto stroje jsou k plné spokojenosti zákazníků nasazovány do provozů, kde využívají špičkovou technologii a vysokou produktivitu. Svým pracovním rozsahem, vysokým instalovaným výkonem a přesností jsou určeny pro výkonné a přesné obrábění těžkých a rozměrných obrobků frézováním, vrtáním a vyvrtáváním. Tyto stroje umožňují výstavbu speciálních pracovišť pro opracování rotorů turbogenerátorů, těžkých klikových hřídelů a dalších těžkých a tvarově náročných obrobků.

HORIZONTÁLNÍ FRÉZOVACÍ A VYVRTÁVACÍ STROJE ŠKODA FCW
Nejlehčí řada nové koncepce s vřeteníkem ve smykadlovém provedení představující ve své velikosti nejmodernější koncepci. Průhyb smykadla je automaticky vyrovnáván při výsuvu ze vřeteníku. Pro pojezd v sách X, Y a Z jsou použita kompaktní valivá vedení zaručující vysokou dynamiku a přesnost. Dle přání zákazníka lze vybavit stroj hydrostatickým vedením v ose X. Vybavení NC řídicím systémem dle přání zákazníka umožňuje využít vysoký stupeň automatizace jako jsou automatické výměny nástrojů, automatická výměna technologického příslušenství, měřicí sondy pro proměřování obrobku a nástroje, kontroly zatížení, lomu a životnosti nástroje. Stavebnicová koncepce umožňuje flexibilní konfigurace pracovišť.

UNIVERZÁLNÍ HROTOVÉ SOUSTRUHY ŠKODA SR
Řada těžkých horizontálních hrotových soustruhů ŠKODA SR představuje stroje moderní koncepce pro efektivní a přesné opracování rotačních obrobků vybavené NC řízením. Konstrukční řešení umožňuje vysokou variabilitu při sestavování optimální konfigurace. K těmto strojům je dodáván široký sortiment příslušenství a přídavných zařízení (frézovací, brousicí a vyvrtávací) pro speciální operace a komplexní opracování obrobku. Díky tomuto lze např. efektivně opracovávat zalomené hřídele i turbínové rotory.

www.skodamt.com

Datum: 5.8.2015 9:45:00


Současně také

Transport a Logistika
7.-11.10. 2019


ENVITECH
7.-11.10. 2019

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště