Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

Skalní příznivci brněnského veletrhu z TAJMAC-ZPS představují své novinky


TAJMAC-ZPS, a. s., se sám řadí mezi skalní příznivce brněnského veletrhu. Je to vystavovatel s letitou tradicí.  Pravidelně se účastní nejen Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně, ale většiny evropských oborově zaměřených veletrhů. Po roční nechtěné pauze však pevně věří, že stánek navštíví nejen stávající zákazníci, ale i ti noví a vítáni jsou samozřejmě také studenti.

TAJMAC-ZPS představí letos na svém stánku tři novinky za každou divizi. Výrobní divizi, což je výrobní divize MORI-SAY, výrobní divize ZPS a výrobní divize MANURHIN K’MX. První z jmenovaných MORI-SAY, výrobce vícevřetenových obráběcích soustružnických automatů představí novinku, která měla premiéru letos na EMO v Miláně, teď ho mohou vidět i návštěvníci brněnských veletrhů a její představení proběhlo i prostřednictvím internetu a webových stránek brněnských veletrhů v sekci Vystavovatelé se představují,“ popisuje skutečně žhavou novinku Hana Modlitbová, vedoucí propagace, která má v Brně svoji českou premiéru. Je to plně CNC řízený soustružnický automat vysoké přesnosti, tuhosti a rychlosti, který je určen pro hromadnou a sériovou výrobu přesných součástí z tyčového materiálu do max. ø20 mm.

Další novinkou tentokráte divize ZPS je multifunkční centrum doplněné o automatický výměník palet jedná se o centrum ZPS MCG1000i, taktéž představené v sekci Vystavovatelé se představují, představuje inovovaný stroj, který umožňuje komplexní obrábění prostorově složitých a technologicky náročných obrobků i kombinovaných tvarů v plnohodnotných soustružnických operacích vedoucí propagace společnosti TAJMAC-ZPS. Poslední novinkou, kterou letos představujeme je dlouhotočný soustružnický automat MANURHIN K´MX 632. Technické specifikace jsou nastíněné také na stránkách bvv.cz,“ uzavřela představení novinek na brněnském výstavišti Hana Modlitbová.

 

 

Datum: 10.11.2021 9:23:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště