Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

SIDAT, SIDAT DIGITAL a SOVA DIGITAL se zúčastní Digitální továrny 2.0

 

Obdobně jako v loňském roce i letos se společnosti SIDAT a SIDAT DIGITAL zúčastní projektu Digitální továrna 2.0. Spolu s nimi se v tomto roce bude na jejich expozici podílet i slovenská firmy SOVA DIGITAL, která je součástí skupiny.

                           


Návštěvníkům bude předvedeno standardní portfolio firmy SIDAT založené na ověřených produktech značky SIEMENS - OPCenter DSC, PROC, R&D pro účely rozsáhlých MIS/MES řešení.

Vlastní produktové portfolio firmy SIDAT bude reprezentovat nová verze systému SIDASÒ CNC s novým uživatelským rozhraním a modulem připojováni různých typů CNC zařízení. Tradičně v nabídce zůstávají produkty   – SIDASÒ RT, IEM, OEE „omlazené“ o nová uživatelská rozhraní.

Společnost SIDAT DIGITAL představí nový produkt SIDASÒ WHM vhodný pro účely inteligentního řízení skladu a ve spolupráci s firmou SOVA DIGITAL také novinky implementace technologie Digitálních dvojčat a Umělé Inteligence.

Vzhledem k tomu, že se připravují na další období různé možnosti financování digitalizačních projektů z dotačních zdrojů, budou součástí letošní prezentace firem SIDAT, SIDAT DIGITAL a SOVA DIGITAL na Digitální stezce 2.0 také poradenské aktivity našich partnerů v této oblasti spojené s možností financovat projekty formou dotací.

 

 

 

Datum: 25.9.2022 14:56:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště