Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
4.-7.10. 2022

Mezinárodní strojírenský veletrh

Šestý veletrh pracovních příležitostí Job Fair MSV již 6. října 2016

 

Ve čtvrtek bude patřit Mezinárodní strojírenský veletrh všem, kteří hledají práci. Populární veletrh pracovních příležitostí se uskuteční, jako již tradičně v prostorách pavilonu A2. Probíhat bude ve stejném čase, jako Strojírenský veletrh. Všichni návštěvníci mohou navštívit také odborné přednášky, workshopy, koučovací zónu a další zajímavý doprovodný program.I letos si budou moci vybírat návštěvníci z pracovních nabídek, částečných úvazků, brigád, či trainee programů. Bohatý doprovodný program a nabídka služeb pro návštěvníky slibují další zajímavý zážitek pro všechny, kteří hledají práci a uplatnění. "Myslím si, že nás letos čeká jeden z nejlepších veletrhů. Věřím, že každý najde to, co hledá a snad budou spokojeni i vystavovatelé. Minulý rok přišlo téměř 9000 návštěvníků. Snad překonáme rekordní návštěvu z roku 2014," dodává ředitel veletrhu, Ing. Jiří Wagner ze společnosti Alfa Fairs, která veletrh organizuje.

Mezi vystavovateli budou moci návštěvníci najít společnosti jako Metaldyne Oslavany, Amazon, Behr, Griller, Grafton Recruitment, SAAB a další. Hlavním partnerem je VW Bratislava. "Jsme moc rádi, že se nám daří lákat i zahraniční společnosti, které hledají nové lidi. Věřím, že náš veletrh je vhodnou platformou pro obohacení náborového procesu firem. To mi potvrzuje velmi dobrý a kladný ohlas od firem a našich vystavovatelů," dodává Wagner.

Veletrh i letos získal záštitu Ministerstva práce a sociálních věcí, města Brna a jihomoravského Kraje. Mezi hlavními odbornými partnery je i Úřad práce a organizace Vzdělávání všem. Více informací najdete na www.alfafairs.cz.

Datum: 19.9.2016 9:05:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště