Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
7.-11.10. 2019

Mezinárodní strojírenský veletrh

Seminář o požadavcích průmyslu v oblasti měření a regulace

 

V Kongresovém sále Veletrhů Brno se dnes setkaly čtyři desítky odborníků, kteří se zajímají o nasazování moderních technologií v oblasti měření a regulace. Seminář se zaměřil jak na standardní i méně běžné techniky měření a regulace s důrazem na veličiny jako je teplota, tlak, hladina a průtok, tak na komplexní přehled nových trendů v oblasti průmyslového měření a regulace.


Přednášející dnes hovořili mimo jiné o důrazu na vysokou spolehlivost provozů nebo o stále se zvyšujících požadavcích na uživatelsky pohodové nastavování přístrojů. Například David Slepička ze společnosti Endress+Hausser komentoval různé přístupy při nastavování přístrojů pomocí webového serveru, displayového přístroje nebo bezdrátově pomocí mobilního zařízení a ve své přednášce se podrobně zabýval trendy v oblasti průmyslového měření průtoku.

Další témata semináře Měření a regulace se věnovala chytrým senzorům pro chytré továrny a základním prvkům procesní automatizace (Lukáš Smelík, editor časopisu Control Engineering Česko), měření vibrací (Dalibor Beneš, Ústav automatizace a měřicí techniky VUT Brno), novým trendům v oblasti průmyslového měření hladiny, tlaku a teploty (Dalibor Prokel, Endress+Hausser), novým pyrometrům Endurance (Libor Keller, TSI systems), měření veličin a nastavování senzorů pomocí IO-Link (Vladimír Vaněk, IFM electronic) a specialitám z procesní instrumentace od Fuji Electric (Petr Boček, AMTEK).

Datum: 6.10.2016 14:30:00


Současně také

Transport a Logistika
7.-11.10. 2019


ENVITECH
7.-11.10. 2019

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště