Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SECTRON s.r.o.

 

Společnost SECTRON s.r.o. působí již 23 let v oboru bezdrátových technologií jako distributor GSM/UMTS/LTE/GPS/GLONASS modulů, modemů a routerů. Jsme výrobcem antén, kabelů a jiného příslušenství. Dynamický rozmach vysokorychlostních i úsporných LTE aplikací mění svět Machine-to-Machine (M2M) na komplexní ekosystém čidel, strojů a síťových aplikací nazývaný internet věcí – Internet of Things (IoT). Díky vlastní výrobě a dlouholetému partnerství se společnostmi Gemalto M2M, Trimble, Advantech B+B SmartWorx, Robustel, Andra jsme schopni nabídnout rozsáhlé portfolio výrobků do každého projektu. Jsme specializovaným obchodem pro aplikace metering, Smart Home, Smart City, elektromobilita, security a jiná IoT řešení. Vyvíjíme zařízení, aplikace a cloudové služby s využitím nejmodernějších technologií pro vysokou přidanou hodnotu a snadné použití v každodenním životě.

GSM KEY SMART 3

Chytrý ovladač GSM KEY umožňuje otevírání bran, závor a vrat mobilním telefonem • ovládání mobilem, žádné další dálkové ovladače • 100% bezpečnost – autorizace podle telefonního čísla • možnost ovládání dalších zařízení – zabezpečení, topení, čerpadla.

Aplikace RFID technologie v logistických procesech

Zrychlení a zefektivnění procesů • snížení nákladů • snížení administrativních úkonů • zjednodušení importu/exportu dat do systému • transparentnost

Aplikace RFID technologie v logistických procesech Aplikace RFID technologie v logistických...
Oblasti použití RFID technologie Oblasti použití RFID technologie

Průmyslové terminály SECTRON s modulem Cinterion BGS5 od Gemalto

Průmyslové terminály SECTRON díky své ceně a malým rozměrům mohou být implementovány do celé řady projektů. Kromě celulární konektivity nabízí možnost vlastního programování pomocí vestavěné JAVY. Zařízení tak můžete používat jako bezpečnostní prvek, sběrač dat, ovladač dalších zařízení na dálku. To vše s možností připojení do cloudové služby.
 
Firma SECTRON vystavuje na veletrhu pod hlavičkou Moravskoslezského kraje.

www.sectron.cz >>

Datum: 1.8.2019 8:30:00

Současně také

Transport a Logistika
8.-12.11. 2021


ENVITECH
8.-12.11. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště