Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
4.-7.10. 2022

Mezinárodní strojírenský veletrh

Se vstupenkou na MSV do Městského divadla Brno s 10% slevou!

 

Pokud předložíte na pokladně Městského divadla Brno vstupenku z Mezinárodního strojírenského veletrhu 2016, získáte 10% slevu na vstupenky na říjnová představení.

MĚSTSKÉ DIVADLO BRNO     

Městské divadlo Brno je třísouborovým divadlem, které na svých dvou stálých kamenných scénách – Činoherní a Hudební – a letní open air scéně v Biskupském dvoře předkládá divákům pestrou škálu divadelních inscenací, od titulů klasických až po původní autorské, z pera tuzemských i zahraničních tvůrců. Představení MdB se vyznačují precizním nastudováním mnohdy v novém překladu, nápaditých a detailně propracovaných kostýmech i velkolepé scéně, s živým doprovodem mnohahlavového orchestru. Na Lidické ulici se propojují tvůrčí umělecké aktivity, jejichž finální tvar oceňují diváci i odborná porota, což dokládají mnohá získaná prestižní ocenění česká i zahraniční. Ze stálic hereckého souboru jmenujme například nositele Ceny Thálie Dušana Vitázka, Alenu Antalovou, Petra Štěpána, Hanu Holišovou či Zdenu Herfortovou. Prestiž tohoto brněnského divadla přesahuje i hranice republiky, soubor je opakovaně zván k účasti na festivalech a k hostování v Německu, Slovinsku, Rakousku, Švýcarsku, Slovinsku ad.

MdB se také soustavně věnuje ediční činnosti ve formě kompaktních disků s písněmi z muzikálů, obsáhlých inscenačních programů, publikací i měsíčního periodika Dokořán.

Vstupenky lze rezervovat online na stránkách www.mdb.cz. 10% slevu uplatníte při koupi, po předložení platné vstupenky na MSV na pokladně divadla Lidická 16, Brno.


Datum: 26.9.2016 8:57:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště