Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
7.-11.10. 2019

Mezinárodní strojírenský veletrh

SCHUNK Intec s.r.o.

 

Společnost SCHUNK Intec představí na letošním strojírenském veletrhu v Brně řadu svých produktů jak z oblasti automatizace a robotiky, tak i z oboru upínání.  Představíme Vám mimo jiné např. polygonální upínací techniku a k ní potřebnou upínací jednotku SVP-4.

Upínací jednotka TRIBOS
Kompaktní, hospodárná, tichá
Plně automatická upínací jednotka TRIBOS SVP-4 firmy SCHUNK je kompaktnější a lehčí než její předchůdce. Navíc nové provedení agregátu zajišťuje zvláště tichý chod zařízení. Napájení jednotky je standardně na střídavý proud 220 V nebo volitelně na baterie. Intuitivní koncepce ovládání zjednodušuje upínací proces. Tlak potřebný k výměně nástroje lze plynule nastavit otočným regulátorem. Následuje rychlé, přesné a plně auto-matické vyvinutí definovaného tlaku. Údržba a servisní intervaly lze individuálně nastavit. Navíc je TRIBOS SVP-4 konstruována tak, že nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu. Ke zvýšení budoucí bezpečnosti lze nahrát aktuali-zaci softwaru přes port mini-USB. Polygonální upínací technika TRIBOS firmy SCHUNK představuje jeden z celosvětově nejrozsáhlejších programů pro vysoce přesné upínání nástrojů. Od mikroobrábění po objemové obrábění vítězí patentovaný systém inovativní rodinné firmy: dlouhotrvající nízkou obvodovou házivostí, přesvědčivým tlumením vibrací a možností přesného přednastavení délky nástroje.

SVP-4
S upínací jednotkou TRIBOS SVP-4 mohou být osazeny pohodlně a efektivně všechny upínače, které jsou vyba-veny polygonální upínací technikou.

Více informací k upínací technice a uchopovacím systémům Vám rádi poskytneme v pavilonu F, stánku č. 015.

www.schunk.com

Datum: 4.8.2015 9:45:00


Současně také

Transport a Logistika
7.-11.10. 2019


ENVITECH
7.-11.10. 2019

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště