Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

Sariv-Němčík: Významný distributor spojovacích materiálů

 

Společnost Sariv-Němčík s.r.o. je česko-italská společnost, která byla založena v roce 1996 italským výrobcem trhacích nýtů a nýtovacích matic, společností Sariv s.r.l. a Jiřím Němčíkem. Původní sortiment trhacích nýtů a nýtovacích matic byl postupem času pravidelně rozšiřován a dnes, díky více než 20letým zkušenostem, se firma řadí mezi významné distributory spojovacích materiálů.

V současné době má společnost Sariv-Němčík s.r.o. dvě samostatné zahraniční pobočky, Sariv spol. z o.o. v Polsku a Sariv s.r.o. na Slovensku. Obě pobočky disponují vlastním skladem a spolu s centrálou v Ostravě Kunčicích umožňují rychlé vykrývaní objednávek v regionu střední Evropy.

V roce 2005 byla založena dceřiná společnost Hondra Automotive s.r.o., která se zabývá výrobou plných a polodutých nýtů a dále výrobou výkresových spojovacích dílů na dlouhotočných soustružnických automatech. Výrobky jsou dodávány zákazníkům v České republice, Itálii, Polsku, Lotyšsku a na Slovensku, přičemž zhruba 60% produkce tvoří export.

Svým zákazníkům společnost nabízí maximální péči. Samozřejmostí je nejen rychlé zpracování požadavků zákazníků a vykrývání objednávek, ale také pravidelný kontakt s obchodním zástupcem, servis a technické poradenství.

Od roku 2003 je společnost držitelem certifikátu kvality ISO 9001. V roce 2018 byla dostavěna nová hala v Ostravě Kunčicích, která se stala naší novou provozovnou.

Vystavené exponáty

Lis Prima Maxi slouží k lisování samoúchytných spojovacích prvku (lisovací matice, lisovací šrouby, distanční lisovací sloupky)

 

Zařízení pro hrotový zážeh slouží k přivařování čepů (svorníku) krátkodobým elektrickým výbojem. Použíti pro čepy o průměrech 3–10 mm

 

Pneumatické nýtovací kleště pro trhací nýty: Typ kleští Lobster AR2000HV, pro průměr nýtu od 3,2-6,4 mm

 

Typ kleští Lobster R1A1, pro průměr nýtu od 2,4-4,8 mm

Bateriové AKU nýtovací kleště: Typ kleští R2B1, pro průměr nýtu od 2,4-4,8 mm

Pneumatické nýtovací kleště pro nýtovací matice: Typ SAR001, pro nýtovací matice od  průměru M3-M12

 

Modulární systémy:

Naše hliníkové profily z trubkových systému umožňují vytvořit v podstatě jakékoli regálové či jiné pracovní sestavy do výroben, dílen nebo třeba skladů. Takový systém nabízí hned trojí výhodu – optimalizaci výroby, lepší tok materiálu a vyšší produktivitu práce. 

Kanbanové vozíky

Logistické vozíky

Pracovní stoly na míru

Vrtáky, bity a nástavce bitů

 

 

Datum: 28.10.2021 8:45:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště