Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Samostatný pavilon Y pronajatý společností 4ISP navštívilo na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně přes deset tisíc návštěvníků

 

Firma 4ISP přivítala ve svém samostatném pavilonu Y na MSV přes deset tisíc zákazníků. Ti se nejvíce zajímali o vláknové lasery pro dělení materiálů. Vedle této stálice na trhu byly představeny i stroje nové, jako ohraňovací lisy, které často tvoří nezbytný doplněk pro využití vláknových laserů.  Celkově uzavřela firma přímo na veletrhu kontrakty v hodnotě dvaceti pěti milionů korun a prodala dvanáct strojů. Zákazníkům byl představen i nový projekt EURAZIO, který firma 4ISP vybuduje v Modleticích u Prahy na konci příštího roku. Jedná se o prodejní showroom, několika násobně větší než jakýkoli podobný v Evropě doposud, s více než padesáti typy CNC průmyslových laserů, frézek a dalších strojů. EURAZIO se stane centrálním showroomem s čínskými lasery pro celou Evropu. Zákazníkům v něm nabídne česko-německá firma 4ISP možnost vyzkoušet si vlastní materiály na strojích tak, aby výběr vhodného stroje pro potřeby daného zákazníka byl co nejpřesnější. Ing. Carl Fruth majoritní majitel 4ISP, čeští zástupci i představitelé čínských firem na veletrh pozvaných jej hodnotili velice pozitivně. A to především díky množství strojů v provozu, na kterých bylo možno zpracovat a vyzkoušet vzorky potenciálních zákazníků. 4ISP nabídla zákazníkům na stánku komplexní řešení při nákupu strojů, včetně dotačního programu na kterém spolupracuje se společností Rödl & Partner Optimus Consult a.s. A také spolupráci s ČSOB leasing na financování strojů dodávaných společností 4ISP s mimořádně nízkou úrokovou mírou.

„Investici do projektu EURAZIO a spolupráci s českou stranou 4ISP považuji za mimořádně podnětnou a vysoce ziskovou,“ uvádí Ing. Carl Fruth, majoritní vlastní firmy 4ISP. „Potěšilo mě, jak kvalitní management a sepjatý team zaměstnanců se mi podařilo v Čechách nalézt,“ dodává Carl Fruth.

„Jsme rádi, že jsme již mnoha zákazníkům dokázali, že čínské stroje mohou dosahovat vysoké kvality a ve spojení s českým servisním zázemím přinášejí svým majitelům vysokou užitnou hodnotu,“ uvádí Petr Tůma, jednatel společností a vedoucí obchodního oddělení CNC strojů a CCTV systémů. „Důkazem toho je více než 500 spokojených zákazníků v České republice za poslední 3 roky,“ dodává Petr Tůma.

„Projekt EURAZIO je výzva, je to dítě, které roste, vyvíjí se a je nutné stále se o něj starat a každý den, každou hodinu ho správně vést,“ uvádí Dagmar Smrčinová, management marketing  CNC strojů a CCTV systémů  a strojů na zakázku.

„Na pořízení strojů, které na veletrhu představila společnost 4ISP, lze využít dotace z evropských strukturálních a investičních fondů a snížit tak výraznou měrou investici do nich vloženou“ uvádí Jana Hrubá Rypová, obchodní ředitelka společnosti Rödl & Partner Optimus Consult a.s. „V říjnu 2016 bude otevřena výzva programu Technologie IV OP PIK, která umožní malým firmám do 50 zaměstnanců ušetřit 45 % nákladů investovaných do nových strojů a technologií. Jedná se o nejžádanější dotační titul pro podnikatele ve zpracovatelském průmyslu, jehož cílem je podporovat růst a posilovat konkurenceschopnost malých a středních podniků a přispívat tak k rozvoji regionů a zvyšování zaměstnanosti,“ dodává Jana Hrubá Rypová.

„Zákazníci hodnotili jako velice zajímavou nabídku společnosti ČSOB leasing na financování strojů dodávaných společností 4ISP s mimořádně nízkou úrokovou mírou 0,99 resp. 1,49% ročně,“ uvádí Mgr. Linda Lorenc, obchodní zástupkyně ČSOB Leasing. „Jsem překvapena prudkou expanzí 4ISP. Objem uzavřených leasingových smluv jen v letošním roce velmi pravděpodobně přesáhne hodnotu 50 milionů korun. Což je částka přibližně 4x větší než v roce 2014,“ dodává Linda Lorenc.

Přestože je firma 4ISP na brněnském veletrhu relativním nováčkem, vystavuje zde teprve potřetí, pronajala si letos celý výstavní pavilon Y pouze pro sebe. A to s ohledem na narůstající zájem o vysoce kvalitní stroje za příznivé ceny. Firma 4ISP na trhu působí teprve od roku 2010. Přesto slaví obchodní úspěchy, díky kterým rozšiřuje nejenom svoji výstavní plochu na MSV, ale na podzim příštího roku vznikne i největší showroom EURAZIO v Evropě. Díky svým showroomům dává 4ISP každému, kdo má zájem, možnost stroje před zakoupením vyzkoušet. Zákaznický servis poskytuje také po nákupu, zápůjčkami strojů, záručním i pozáručním servisem a širokou škálou skladových dílů. Díky těmto přednostem se firma zařazuje vysoko v hodnocení a oblibě u svých zákazníků. Toto výsadní postavení si česká strana vydobyla nejenom díky narůstajícím prodejům, ale i technickému zázemí a odborností svých lidí. V Číně má firma svoji vlastní kancelář a vyškolený tým techniků. Ti dohlížejí nad každým strojem, aby odešel v naprostém pořádku. Lidé ze společnosti  4ISP se podílejí rovněž na inovacích a vývoji u svých dodavatelů. Jsou tak schopni reagovat na aktuální potřeby a poptávku každé jednotlivé, i malé firmy, která se zpracováním kovových i nekovových komponentů zabývá.


Společnost 4ISP s.r.o. má dvě klíčová prodejní oddělení se čtyřmi aktivitami: Prodejem CNC strojů se řadí mezi specialisty na prodej laserů a CNC frézek. Je výhradním prodejcem stabilních a profesionálních strojů RELICUT. Má výhradní zastoupení pro ČR a SR v nabídce vláknových laserů HSG. Nabízí také stroje pro modeláře či školy případně malovýrobu. Všechny typy strojů naleznou zákazníci v předváděcím centru, kde si je mohou otestovat. Samostatné CNC oddělení strojů začalo vznikat v roce 2013, v roce 2015 bylo  již dominantou provozu firmy. Dále naleznou zákazníci ve skladech firmy širokou nabídku mechanických i elektronických CNC komponentů či obráběcích strojů. Dále nabízí spotřební materiál a doplňky k laserům a frézkám. Třetím pilířem firmy jsou CNC služby, jako značení kovových i nekovových produktů (popisování, gravírování grafiky), řezání tyčového materiálu, broušení nakulato, řezání deskového materiálu a zakázkový servis CNC strojů. Posledním pak CCTV – bezpečnostní kamerové systémy zastoupené převážně českou značkou RELICAM naleznete na cctv.inshop.cz. Společnost 4ISP s.r.o. provozuje již několik let internetové obchody s širokou nabídkou kamerových CCTV systémů na stránkách cctv.inshop.cz a s CNC komponenty a stroji na cnc.inshop.cz.

Datum: 7.10.2016 10:15:00

Současně také

Transport a Logistika
8.-12.11. 2021


ENVITECH
8.-12.11. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště