Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
4.-7.10. 2022

Mezinárodní strojírenský veletrh

RSBP spol. s r.o.

PAV E 045

BEZPLAMENNÉ ZAŘÍZENÍ NA ODLEHČENÍ VÝBUCHU (FLEX)

FLEX garantuje odlehčení výbuchu v uzavřených nebo vnitřních prostorách bez šíření plamene, tlaku a teploty do blízkého okolí. Proto mohou být zařízení a technologie umístěné v prostorách s nesnadným přístupem chráněny bezplamenným odlehčením výbuchu bez zvýšených nákladů na stavební úpravy, které jsou obvykle spojeny s montáží klasického odlehčení.

ZAŘÍZENÍ NA ZABRÁNĚNÍ PŘENOSU VÝBUCHU (zpětná klapka B-FLAP)

B-FLAP je mechanické zařízení navržené tak, aby během exploze zabránilo přenosu plamene a tlaku mezi technologiemi. V případě běžného provozu je zpětná klapka otevřena pomocí zádržného systému. Tento systém v případě výbuchu uvolní těsnicí kruh a umožní zavření klapky. Tím je zabráněno přenesení výbuchu do jiných částí zařízení nebo výrobní technologie.

POŽÁRNÍ OCHRANA LAKOVACÍCH KABIN

Při povrchovém zpracování produktů v nejrůznějších průmyslových odvětvích se velmi často setkáváme s lakovacími systémy, kde existuje vysoká pravděpodobnost vzniku požáru.

Společnost RSBP vyvinula vlastní systémy pro ochranu lakovacích kabin a zajišťuje v plné šíři veškeré služby a produkty spojené s ochranou lakovacích kabin od výroby, dodání až po kompletní montáž a servis, a tím minimalizuje riziko vzniku požáru, se kterým jsou většinou spojeny rozsáhlé škody na technologii a velmi vysoké náklady.

www.rsbp.cz

Datum: 22.6.2017 11:03:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště