Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

RAVEO: Dodavatel pohonné techniky

 

Společnost RAVEO se zabývá dodávkami pohonné techniky jako jsou motory, převodovky, lineární technika a řízení. Nabízí komponenty jak pro rotační, tak i lineární polohování. Zákazníkům navrhuje řešení na míru jejich technických požadavků. V sortimentu má firma produkty od předních světových značek v oboru pohonné techniky. Tyto produkty kombinuje a vytváří finální produkt reflektující požadavky zákazníků.

V letošním roce bude RAVEO vystavovat novinky společnosti NABTESCO v oblasti cykloidních převodovek pro přesné polohování, BLDC pohony od německého lídra, společnosti DUNKERMOTOREN, pro AGV techniku a v neposlední řadě novou řadu chytrých lineárních aktuátorů od společnosti Timotion a samozřejmě mnohem více.

Význam veletrhu je v osobním setkávání 

Veletrh je o potkávání se. O diskuzi mezi lidmi v uvolněné atmosféře. O potkávání se s konkurencí a diskuzí nad situací na trhu. A tak to má být. Virtual je dobrý nástroj, když nemáte čas a chcete něco vyřešit rychle. Ale obchod se dá dělat pouze osobně. Samozřejmě, že se bavíme o sofistikovaných produktech pro průmyslovou automatizaci,“ uvedl Aleš Zapletal, jednatel společnosti.

 

Datum: 13.5.2022 14:28:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště