Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Prima Power: Stále rosteme

 

Stroj Combi Sharp a uživatelské rozhraní byly hlavním motivem na stánku společnosti Prima Power, jenž v Brně pod vlastní taktovkou vystavuje už třetím rokem. Tahoun 3D laserových strojů vystavuje v hale B.

Vlastní strojní rozhraní, jenž nabízí svým uživatelům, je v provozu už třetím rokem. „Původní rozdělené systémy na laserové stroje a vysekávací stroje jsme sjednotili. Všechny stroje, které nyní nabízíme proto obsluhuje jedna aplikace a rozhraní se tak stalo mnohem intuitivní pro naše koncové zákazníky,“ řekl obchodník Martin Volný. Aplikace přitom letos spadá pod hlavní téma digitalizace, kterým je MSV 2019 naplněno až po okraj.

Novinka Combi Sharp pak představuje modulární přístup k flexibilní výrobě s novým konceptem. „Jedná se o děrovací a řezací centrum, ve kterém vyřežete všechny segmenty průmyslu. Příkladem uvedu elektrorozvaděče, díly nebo komponenty pro vzduchotechniku, bílé zboží jako lednice a věci do kuchyně,“ vysvětlil Volný. Combi Sharp pak zvládne i úplně základní běžné náčiní, jenž všichni dobře známe. „Představte si dvou plotýnkový vařič. Laik se nad tím moc nepozastaví, ale i takovou drobnost sestavíte díky dílům, které vyřeže Combi Sharp,“ dodal Volný.

Téma průmyslu 4.0. se Prima Power věnuje také prostřednictvím svých aplikací. Ty mohou propojovat jednotlivé stroje, řídit výrobní proces, shromažďovat údaje a poskytovat hlášení o stavu a práci jednotlivých výrobních bloků.

Datum: 10.10.2019 12:00:00

Současně také

Transport a Logistika
13.-17.9. 2021


ENVITECH
13.-17.9. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště