Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
4.-7.10. 2022

Mezinárodní strojírenský veletrh

PRIMA BILAVČÍK, s.r.o.

PAV F 010

TomoScope® XS – technologie TomoScope v novém kompaktním formátu

Vyspělá technologie TomoScope je nyní dostupná v novém kompaktním formátu přístroje TomoScope® XS. Nový typ stroje jedinečným způsobem kombinuje mnoho výhod různých typů strojů. Nová transmisní trubice – v unikátním monoblok design – produkuje malý ohniskový bod dokonce i při vysokém výkonu rentgenového záření, takže rychlá měření probíhají s vysokým rozlišením.

Nový zdroj rentgenového záření kombinuje výhody uzavřených a otevřených rentgenových trubic. Monoblok design integruje zdroj rentgenového záření, generátor napětí a vakuovou pumpu v samostatné provozní jednotce. Výsledkem jsou dlouhé servisní intervaly a prakticky neomezená životnost. Prostoje a provozní náklady jsou minimalizovány. Urychlovací napětí rentgenové trubice je standardně 130 kV, pro větší dílce nebo objekty s vyšší hustotou materiálu lze zvolit až 160 kV. Otočná osa se vzduchovými ložisky polohuje dílcem s nejvyšší přesností, aby se docílilo nízké nejistoty měření.

Díky kompaktnímu designu, minimálnímu požadavku na prostor a nízké hmotnosti lze přístroj Werth TomoScope® XS umístit téměř kdekoli. Nízké pořizovací a provozní náklady napomáhají rychlé amortizaci. Unikátní design trubice umožní snadný upgrade rentgenového napětí na 160 kV a výkonu až 80 W a to přímo v místě instalace přístroje.

TomoScope® XS jedinečným způsobem kombinuje mnoho výhod různých měřicích přístrojů.

www.metrologie.cz

Datum: 5.9.2017 8:24:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště