Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
4.-7.10. 2022

Mezinárodní strojírenský veletrh

PRIMA BILAVČÍK s.r.o.: Měřicí přístroje Accretech

 

Společnost PRIMA BILAVČÍK s.r.o., zabývající se měřicími přístroji, má ve svém portfoliu mimo jiné přístroje pro měření drsnosti, kontury a kruhovitosti od japonské firmy Accretech. Pro svou přesnost a spolehlivost jsou produkty Accretech absolutní špičkou na trhu. Přesvědčte se sami.

Série SURFCOM NEX poskytuje tři funkce měření – kontura, drsnost a hybrid (měření drsnosti a kontury v jednom náměru). Detektory jsou plně volitelné podle potřeb uživatelů. Přístroj umožňuje jednoúčelovou funkci pomocí jednoho detektoru nebo naopak kombinaci více detektorů, což dělá ze zařízení sofistikovaný systém pro víceúčelové využití.

Nejvyšší přesnost a rozlišení ve své třídě zaručuje naprosto precizní měření, které nemůže být nijak zpochybněno. Systém je kompletně zakrytován pro vyšší odolnost proti nepříznivým vlivům prostředí. Disponuje také aktivní teplotní korekcí v rozsahu ±5°C.

Surfcom Nex využívá technologii lineárního motoru. Tím je dosaženo pohybu s minimálním efektem vibrací, které by jinak negativně ovlivnily výsledky měření.

Software ACCTee nabízí nejpokročilejší úroveň ovládaní přístroje. Jednoduchým zobrazením prvků nebo také možností využití propracovaných postupů, prací s CNC programy, přehledným grafickým provedením a snadnou tvorbou reportů umožňuje i nezkušeným uživatelům přívětivou práci se systémem.

Série pro měření kruhovitosti a tvarových odchylek RONDCOM NEX, s nejvyšší přesností ve své třídě, splňuje požadavky na vysoce přesné měření zejména obráběných dílů. Poskytuje vylepšené funkce měření pro různé typy úloh, vynikající odolnost a ergonomický design. RONDCOM NEX prosazuje nový globální standard.

Systém disponuje mnoha výhodami jako např. rozšířený rozsah centrování z ±2mm na ±5mm, možnost měření Lead twist, integrovaný analytický software ACCTee či téměř bezúdržbový provoz díky plně zakrytovanému tělu a sloupci.

Nastavitelný držák detektoru umožňuje, že i složitě tvarované dílce mohou být snadno měřeny bez nebezpečí kolize s ramenem osy R.

Funkce měření protilehlého průměru je další zajímavou výhodou. Vyhodnocovací algoritmus, který je implementován jako standard pro korekci chyb při změnách teploty, zaručuje vysoce přesné měření průměru.

Detektor CNC typu poskytuje plně automatizované řízení polohy detektoru pro přepínání vnitřních/vnějších průměrů, horních/dolních ploch, kuželové plochy apod., čímž se výrazně zvýší efektivita měření.

Navštivte nás na MSV v Brně nebo se přijďte podívat do našich laboratoří v Uherském Brodě, kde můžeme provést praktickou ukázku měření na Vašich dílcích.

www.merici-pristroje.cz


 

 

Datum: 30.8.2018 11:33:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště