Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

PRIMA BILAVČÍK slaví 30 let

 

Profesionalita, odbornost a osobní přístup. To jsou hodnoty, na nichž už 30 let stavíme své podnikání a které oceňují naši zákazníci včetně největších tuzemských společností jako ŠKODA AUTO, BOSCH DIESEL, Continental Barum, Siemens nebo Česká zbrojovka. Díky jejich důvěře jsme dnes jedním z nejvýznamnějších dodavatelů měřicí techniky a souvisejících služeb v ČR. Naši speciálně vyškolení zaměstnanci zajišťují na nejvyšší profesionální úrovni poradenství, prodej, servis i kalibrace širokého sortimentu měřicích přístrojů. Společnost má již čtyři pobočky a zaměstnává více než 60 odborníků v České republice i na Slovensku.

Nabízíme veškerá měřidla geometrických veličin od ručních dílenských měřidel až po nejsofistikovanější automatizovaná měřicí zařízení. V rámci výhradního zastoupení pro Českou republiku dodáváme multisenzorové souřadnicové stroje WERTH Messtechnik (Německo), mobilní souřadnicové stroje a 3D skenery FARO (USA) nebo konturografy a kruhoměry ACCRETECH (Japonsko). V našem katalogu však naleznete i měřicí techniku od desítek dalších renomovaných výrobců. Nově nabízíme optické měřicí přístroje SYLVAC nebo kalibrační přístroje a měřicí systém TRIMOS.

          
Letošní novinky na MSV Brno

Naše akreditovaná kalibrační laboratoře č. 2318 se vyznačuje rozsahem měřicích schopností na úrovni Českého metrologického institutu (ČMI). Provádíme akreditované kalibrace v oborech délka, úhel, teplota, vlhkost, tlak, hmotnost, moment síly, elektrické veličiny, síla, stejně jako kalibrace počítačových tomografů a souřadnicových měřicích strojů. Chceme Vám být blíže, proto jsme otevřeli další pobočky najdete nás mimo Uherský Brod v Mladé Boleslavi, Ústí nad Orlicí a JE Mochovce. V Autorizovaném metrologickém středisku č. K150 zajišťujeme ověřování měřidel.

V naší Akreditované zkušební laboratoři č. 1731 provádíme zakázková měření na strojích, které zaručují nízkou nepřesnost měření. Jejich přesnost je navázána na národní etalony. PRIMA AKADEMIE poskytuje služby školicího střediska a pořádá metrologické semináře, kurzy či workshopy. Svým zákazníkům nabízíme rovněž odborné poradenství, posouzení měřidel a samozřejmě také plný záruční i pozáruční servis.  

Špičková zařízení z naší nabídky získala řadu ocenění na mezinárodních odborných veletrzích v Praze, Brně i Nitře. Ocenění „Zaměstnavatel roku“ pak svědčí o tom, že o své zaměstnance pečujeme stejně pečlivě jako o své zákazníky. Podporujeme zdravotnická zařízení v Uherském Brodě i Uherském Hradišti, ale také řadu kulturních a sportovních organizací v našem regionu.

Ačkoliv jsme zavedená firma s 30letou tradicí, stále rozšiřujeme záběr našich aktivit a hledáme nové příležitosti k dalšímu růstu. To vše proto, abychom svým zákazníkům mohli nabízet úplné pokrytí všech jejich potřeb z oblasti měření a metrologie.

          
Centrum počítačové tomografie

          
30. výročí firmy slavíme na Zákaznických dnech

 

Datum: 23.5.2022 14:59:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště