Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
4.-7.10. 2022

Mezinárodní strojírenský veletrh

Přijďte si vyzkoušet novinky do haly Y - www.4isp.eu - dodavatel laserů a CNC strojů

 

V hale Y se soustřeďujeme na předvádění možností zpracování různých materiálů a ukázky provozu strojů.


Letos se návštěvníci haly rozhodně nebudou nudit. Hala Y přetéká novinkami. Zaměřujeme se především na snižování provozních nákladů a zvyšování efektivity výroby. Nově vstupujeme i na trh výrobních linek včetně jejich implementací.

Návštěvníci uvidí vyšší řady průmyslových vláknových laserů na řezání plechů a profilů. Předvedeme 12timetrovou výrobní linku na zpracování profilů, vláknový laser na plošný materiál, který je uzpůsobený velkým nárokům na rychlost a přesnost zpracování, a základní typy strojů pro nadměrné deskové materiály.

Důležitým momentem se pro nás stalo navázání spolupráce s firmou Autodesk. Pod vedením technického ředitele Autodesku Michaela Jay Spellmana koordinujeme projekt řešící nesting vláknových laserů HSG pro TrueNest. Uživatel tak ušetří náklady na materiál, jelikož prořezy a odpadový materiál se minimalizují a práce stroje bude výrazně efektivnější. V Brně, v hale Y, pak bude pan Spellman s vývojovým inženýrem testovat po celý týden program v ostrém provozu. Následně Autodesk provede kroky k implementaci postprocesoru do HSG laserů pro evropský trh. Jedná se o převratnou novinku a velmi rádi tímto hrdě oznamujeme, že tak v roce 2018 budou námi dodávané stroje HSG stroje o další krok před konkurencí.

Zákazníci využívající CO2 lasery budou letos potěšeni. Na český trh přicházíme s Holandskou značkou BRM Laser, která překračuje nižší i střední kvality CO2 laserů a nabízí o 20–40% dražší, nicméně nesrovnatelně kvalitnější řady CO2 laserů, co se komponent a tuhosti stroje týče. Ale i pro zákazníky s o něco menšími nároky máme dobrou zprávu. V portfoliu si i nadále držíme ekonomické CO2 lasery a hobby lasery.

V nabídce mají stále své nezastupitelné místo rovněž speciální stroje pracující z návinů, s posuvnými stoly, portálové CO2 lasery i lasery pro nadměrné materiály.

Svět značení se v letošním roce o pořádný kus posunul vpřed. Není možné zde popsat všechny vývojové změny, ale pokud vás zajímá např. popis skla pod úroveň povrchu nebo značení kulových ploch, případně stroje pro velkoformátové značení, přijďte se na ně podívat do haly Y.

Frézky nabízíme v hale Y v širokém výběru ve střední a hobby třídě. Od akrylátu po železo, od jedné frézy po výměnu nástrojů. Přijďte se ostatně sami podívat.

Ohýbání a leštění, dva nepostradatelně navazující kroky u většiny provozů dělících kovy. Nabídku v tomto ohledu výrazně rozšiřujeme již od kategorie velmi malých, základních strojů pro speciálky, které se lišící ať již typem nástroje nebo maximální délkou ohýbané hrany.

 

Ekonomické a ekologické úspory?

Úspora nákladů na plyny – téma, které dlouhodobě řešíme, a zatím nejefektivněji se jeví pro řadu strojů a materiálů kompresor pro řezání tlakovým vzduchem při 15ti, resp. 18ti barech.

Filtrace vzduchu od nejmenších hobby strojů až po krytované vláknové lasery se stávají nedílnou součástí většiny provozů. Důležitá je jednoduchost jejich údržby a nízké náklady na jejich čištění. Z tohoto důvodu jsme přikročili ke změně nabídky filtračních jednotek a nabízíme řešení snižující náklady na provoz a zároveň zvyšující efektivitu těchto zařízení.

Ing. Dagmar Smrčinová, manažerka 4ISP s.r.o.

Datum: 22.9.2017 14:18:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště