Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

Představujeme řečníky konference Biomorfní průmysl: Mikko Salminen

 

Vystoupení bude součástí konferenčního bloku s názvem "Budoucnost průmyslu a vize české ekonomiky v roce 2030 a dnes". Konference Biomorfní průmysl se uskuteční v pavilonu E (sál E2) ve čtvrtek 6. října 2022. Jedná se o součást projektu Digitální továrna 2.0.

Mikko Salminen
Head of Global Sales
Visual Components

Mikko Salminen v současné době pracuje ve společnosti Visual Components jako vedoucí globálního prodeje. Je absolventem (MSc) Technické univerzity v Tampere a ve výrobním průmyslu pracuje již 21 let v různých segmentech.

Před společností Visual Components pracoval ve společnostech FlexLink a Valmet Automotive. Navrhoval výrobní systémy pro koncové zákazníky v různých průmyslových vertikálách, včetně brýlových čoček, ložisek, lékařských přístrojů, telekomunikací a elektroniky.

Simulaci používá od roku 1997 a jako součást své práce od roku 2001 - nejprve jako zákazník a koncový uživatel, později pomáhal ostatním dosáhnout nejlepšího přínosu a hodnoty při využívání3D výrobní simulace pro podporu jejich podnikání a optimalizaci výkonu výrobního systému.

 

Datum: 27.9.2022 6:16:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště