Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

Představujeme řečníky konference Biomorfní průmysl: Hendrik Taulin

 

Vystoupení bude součástí konferenčního bloku s názvem „Možnosti expanze české ekonomiky". Konference Biomorfní průmysl se uskuteční v pavilonu E (sál E2) ve čtvrtek 6. října 2022. Jedná se o součást projektu Digitální továrna 2.0.

Hendrik Taulin
Regionální vedoucí přímých zahraničních investic ve střední a východní Evropě a Senior Investment Officer
Velvyslanectví Kanady v Německu

Hendrik Taulin pracuje již 17 let jako vedoucí pracovník pro investice na kanadském velvyslanectví v Berlíně. V této funkci se zaměřuje na poskytování projektového poradenství v oblasti přímých zahraničních investic (PZI) a výběru lokalit německým a středo- a východoevropským společnostem v souvislosti s jejich projekty v Kanadě a také na poskytování strategického poradenství kanadským veřejným organizacím a společnostem, které se chtějí umístit v Evropě.

Hendrik Taulin získal britský a německý titul v oboru obchodní administrativy na Lancaster University a ESB Reutlingen v Německu. Před nástupem na velvyslanectví pracoval v soukromém sektoru v oblasti manažerského poradenství se zaměřením na podnikové finance, fúze a akvizice, restrukturalizace a strategie vstupu na trh, především ve východoevropských zemích. 

Díky své dosavadní kariéře má hluboké zkušenosti v několika odvětvích, která jsou pro kanadskou a evropskou ekonomiku klíčová, jako je letecký a obranný průmysl, energetika, ropa a plyn, komodity nebo zpracovatelský průmysl. Kromě toho je schopen komunikovat v pěti jazycích.

Kromě práce pro kanadskou vládu Hendrik Taulin již několik let přednáší na univerzitách ve svém rodném Berlíně se zaměřením na obchodní záležitosti. Ve volném čase cestuje po celém světě a působí jako finanční ředitel fotbalového klubu.

 

Datum: 27.9.2022 6:29:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště