Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

Představujeme řečníky konference Biomorfní průmysl: David Spies

 

Vystoupení bude součástí konferenčního bloku s názvem „Infrastruktura ekonomiky 2030 – využití 5G/6G technologie a sítí ve výrobních a logistických firmách a kyberbezpečnost". Konference Biomorfní průmysl se uskuteční v pavilonu E (sál E2) ve čtvrtek 6. října 2022. Jedná se o součást projektu Digitální továrna 2.0.

David Spies
Thein Digital
Portfolio Manager

V oblasti telekomunikací působím už přibližně 20 let. Zkušenosti jsem sbíral jak v korporacích jako Eurotel a později O2, tak ve startupech a menších firmách jako Nordic Telecom.

Mojí specializací je produktový vývoj, s přesahem na kompletní ekonomiku produktu a řízení P&L dané oblasti.

V posledních dvou letech působím ve skupině Thein jako portfolio manager. Skupina je zaměřená na poskytování ICT řešení pro nejnáročnější enterprise zákazníky. Do portfolia jsme zařadili privátních 5G sítě, které spojují naše kompetence v oblasti ICT, telekomunikací a kybernetické bezpečnosti.

Věřím, že je zásadní se neustále učit a vzdělávat, protože oblast ICT se mění s neuvěřitelnou dynamikou. Mezi oblasti, kterým věnuji pozornost tak patří frameworks zaměřené na inovace, agilní metody a jejich využití v projektovém řízení, IT service management nebo cloudové služby.

Datum: 25.9.2022 14:01:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště