Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vanad 2000 a.s.

 

Vanad Miron Laser je efektivní CNC laserový řezací stroj osazený vláknovým laserem, který s úspěchem řeže kovové i nekovové materiály např. slídové desky, plechy z HSS, klingerit, mirelon, pěnový polyethylen, karton, anti-vibromat, korek, mosaz, bronz, měď, vlnitou lepenku.

Také umožňuje laserové řezání stlačeným vzduchem, což nejen mnohonásobně snížuje náklady na řez, ale také přináší další výhody při řezání hliníku, nerezavějící i černé oceli. Stroj je možno vybavit přídavným zařízením pro zpracování trubek a profilů.

Přijďte se přesvědčit do největšího předváděcího centra termického dělení v České republice v prostorách naší společnosti nebo navštivte náš stánek č. 12 v pavilonu G2 na MSV Brno 2015.

Vanad Bluester je špičkový CNC pálicí stroj s vynikajícími dynamickými vlastnostmi. Je určen pro nejnáročnější zákazníky a nejtěžší provozy (možnost použití až 10 suportů). Bluester může být osazen plně automatickou 3d plazovou hlavou pro robotické řezání.

Výhody stroje Bluester:

  • standardní síla děleného materiálu do 400 mm
  • dělené podvozky pro automatické seřízení portálu
  • digitální odměřování poloh EnDat
  • spolehlivý řídicí systém B&R
  • snadné ovládání na polohovatelném dotykovém panelu 21,5“ s technologickou klávesnicí

Vanad je český výrobce vysoce výkonných CNC strojů moderní konstrukce pro tvarové řezání plechů kyslíkem, nejmodernějšími plazmovými technologiemi současnosti a vláknovým laserem. Od počátku se specializujeme na výrobu a vývoj vysoce výkonných CNC strojů pro tvarové řezání plechů. Tradice výroby a know-how našich pálicích strojů navazuje na více než 40 let dlouhou historii výroby pálicích strojů v bývalém Československu. Za dobu své existence jsme vyrobili a dodali pálicí stroje více než dvanácti stovkám spokojených zákazníků doma i v zahraničí. Našim cílem je přinést maximální užitnou hodnotu konečnému uživateli.

Video je v češtině a můžete si zapnout anglické titulky

Datum: 3.8.2015 9:03:00

Současně také

Transport a Logistika
8.-12.11. 2021


ENVITECH
8.-12.11. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště