Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PILOUS – pásové pily, spol. s r.o.

 

Typová řada ARG 300 v novém designu
Oblíbená typová řada ARG 300 nyní v novém designu. Tato robustní univerzální pásová pila nachází všeobecné uplatnění od nepřetržitých nonstop provozů až po zámečnické a údržbářské dílny. Průmyslový pilový pás 27 x 0,9 mm je vyráběn v mnoha variantách a umožňuje průmyslové dělení široké škály materiálů, včetně nerezu nebo nástrojových ocelí. K dosažení maximální produktivity řezání nyní nově možnost nastavení optimální rychlosti pilového pásu pomocí frekvenčního měniče v rozsahu 15–90 m/min.

ARG 380 DC Plus SAF
Robustní dvousloupový poloautomat nachází všeobecné uplatnění při průmyslovém dělení materiálu i v těch nejtěžších a nonstop provozech. Mimořádně tuhá konstrukce ramene pilového pásu v kombinaci s jeho masivním dvousloupovým uložením na lineárních vedeních zaručuje vynikající tuhost celého systému a přesný řez při průmyslovém dělení plných materiálů.

ARG 520 DC SAF
Robustní dvousloupový poloautomat s mimořádně tuhou konstrukcí ramene pilového pásu, která zaručuje vynikající tuhost celého systému a přesný řez při průmyslovém dělení plných materiálů, nachází všeobecné uplatnění při průmyslovém dělení materiálu i v těch nejtěžších a nonstop provozech. Průmyslový pilový pás 41 x 1,3 mm v mnoha variantách. Snadné intuitivní ovládání pomocí dotykového displeje na ergonomickém otočném centrálním ovládacím panelu. Možnost nastavení optimální rychlosti pilového pásu pomocí frekvenčního měniče v rozsahu 15–90 m/min. Stroj je standardně vybaven šnekovým dopravníkem.

www.pilous.cz

Datum: 10.1.2016 9:57:00

Současně také

Transport a Logistika
13.-17.9. 2021


ENVITECH
13.-17.9. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště