Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
7.-11.10. 2019

Mezinárodní strojírenský veletrh

PILOUS – pásové pily, spol. s r.o.

 

ARG 330 Plus SAF
Převratná koncepce odlitku ramene pily, který je po celé délce ve svých nosných částech dutý a tvoří uzavřený profil, zaručuje maximální tuhost celého systému a dlouhodobě přesný řez v rozsahu 60° vpravo a 45° vlevo. Tato robustní pila nachází všeobecné uplatnění ve všech náročných výrobních provozech. Přesný řez i u velkých průřezů zaručuje pilový pás o velikosti 34 x 1,1 mm. Snadné intuitivní ovládání pomocí dotykového displeje na ergonomickém otočném centrálním ovládacím panelu. K dosažení maximální produktivity řezání slouží i možnost nastavení optimální rychlosti pilového pásu pomocí frekvenčního měniče v rozsahu 15–90 m/min.

ARG 330 DC CF-NC
Plně automatizovaná pásová pila s CNC řízením nachází všeobecné uplatnění při dělení velkých sérií i v těch nejtěžších a nonstop provozech. Dvousloupové uložení ramene pilového pásu na lineárních vedeních zaručuje maximální tuhost celého systému a přesnost řezu. Servomotor společně s kuličkovým šroubem zaručují vysokou rychlost a maximální přesnost podávání materiálu a to i u několikanásobného podání při řezání delších kusů. Možnost nastavení tří rychlostí podávání 27, 42 nebo 50 mm/s dle váhy a délky děleného materiálu. Centrální ovládací panel s velkým barevným dotykovým displejem (7,5“) zaručuje jednoduché intuitivní ovládaní všech funkcí stroje. K dosažení maximální produktivity řezání přispívá i možnost nastavení optimální rychlosti pilového pásu pomocí frekvenčního měniče v rozsahu 15–90 m/min. Podstavec je vybaven velkou vyjímatelnou nádobou na třísky a umožňuje instalaci šnekového dopravníku třísek. Průmyslový pilový pás 34 x 1,1 mm je vyráběn v mnoha variantách.

ARG 520 DC SAF
Robustní dvousloupový poloautomat s mimořádně tuhou konstrukcí ramene pilového pásu, která zaručuje vynikající tuhost celého systému a přesný řez při průmyslovém dělení plných materiálů, nachází všeobecné uplatnění při průmyslovém dělení materiálu i v těch nejtěžších a nonstop provozech. Průmyslový pilový pás 41 x 1,3 mm v mnoha variantách. Snadné intuitivní ovládání pomocí dotykového displeje na ergonomickém otočném centrálním ovládacím panelu. Možnost nastavení optimální rychlosti pilového pásu pomocí frekvenčního měniče v rozsahu 15–90 m/min. Stroj je standardně vybaven šnekovým dopravníkem.

www.pilous.cz

Datum: 4.8.2015 10:08:00


Současně také

Transport a Logistika
7.-11.10. 2019


ENVITECH
7.-11.10. 2019

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště