Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Pewag

 

Rakouská značka Pewag se zabývá výrobou sněhových řetězů, řetězů pro lesnické hospodářství, břemenových a dopravníkových řetězů, Do-it-yourself výrobků, inženýrstvím, vázacími a kotevními prostředky a ochrannými řetězy. Celosvětové zaměstnává 1 500 lidí. Začátky výroby sahají do roku 1479 v rakouském Brücklu. Značka vznikla v roce 1923 ze dvou jmen majitelů: Pengg a Walenta. Firma prodává řetězy do 140 zemí světa, zastoupení má firma ve 120 zemích. V České republice vyrábí sněhové a technické řetězy určené převážně na export. Podniky jsou ve Vamberku, České Třebové a Chrudimi.


Nejvyšší kvalita řetězů třídy G10 nese značku pewag
Značka řetězů pewag winner je velice oblíbená především u profesionálů. Podíl na trhu v pevnostní třídě G 10 firmě neustále stoupá a podle odhadů dosahuje úctyhodných 35-40 %. Je to především ocenění velmi vysoké kvality našich vázacích řetězů a také širokého portfolia komponentů zákaznického servisu. Vzhledem k jednoduchosti montáže řetězů, při použití speciálních zkracovacích závěsných hlav, jsou tyto řetězy na trhu nejvíce žádány. Řetězy se vyrábí v průměru drátu od 5 mm do 32 mm.

Šroubovací a otočné vázací/kotevní body
Společnost pewag má vlastní oddělení, které se zabývá vývojem vázacích bodů, a tak je jen otázkou času, kdy uvedeme na trh další typy. Díky vlastní výrobě ve výrobním závodě v České republice patří tyto produkty k cenově nejdostupnějším při zachování nejvyšší možné kvality. Budeme rádi za Vaše podněty a poskytneme Vám k širokému portfoliu vysokopevnostních vázacích řetězů značek winner, winnerpro a kotevním bodům značky winner profilift více informací.

Mobilní servis vázacích prostředků
Našim zákazníkům nabízíme v rámci provedení testy řetězů mobilní zkušebnou řetězových vázacích prostředků s odborně proškoleným personálem. Jsme připraveni zkontrolovat Vám a případně opravit Vaše stávající vázací řetězy. Po kontrole a případně opravě Vám vystavíme nový certifikát o kvalitě. Tato služba je další krok k zajištění bezpečnosti při práci s vázacími řetězy a k ochraně Vašeho majetku.

Měřítkem hodnocení kvality jsou naši zákazníci
pewag nabízí nejrozšířenější řetězový systém G10 pro zavěšování a kotvení nákladu v současnosti. Upravené řešení podle přání uživatele je naším standardem. Inovativní výrobky a servisní služby zaručují bezpečné a dlouhodobé použití. Díky potěšení, které nám přináší inovace, vyrábíme ve firmě pewag jedny z nejlepších řetězů na světě. Vysoká kvalita našich produktů a služeb, osobní nasazení našich zaměstnanců zajišťují bezpečnou přepravu osob a zboží.

pewag – jméno pro řetěz
V našem portfoliu naleznete nepřeberné množství typů řetězů pro všestranné průmyslové použití a dopravu. Vysokopevnostní vázací, kotevní, lesnické, dopravníkové a mnoho dalších průmyslových řetězů a příslušenství pro zvedání, kotvení a přepravu vč. magnetů a textilní prostředků.

Vyrábíme též sněhové a terénní řetězy pro všechny typy vozidel. Specialitou jsou ochranné řetězy na ochranu EM pneumatik těžebních strojů, dumplerů, nakladačů nasazených jak v lomech, tak i v hutnictví na horské strusce apod.

www.pewag.cz
prodej@pewag.cz


Datum: 12.6.2015 15:36:00

Současně také

Transport a Logistika
8.-12.11. 2021


ENVITECH
8.-12.11. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště