Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
4.-7.10. 2022

Mezinárodní strojírenský veletrh

Pavilon P patří obrábění, ale také Formuli E

 

Největší a nejmodernější hala brněnského výstaviště byla vyprodána velmi rychle a návštěvníci zde tentokrát uvidí i jiné firmy než loni.
Velkou expozici chystá světový lídr v oboru CNC soustruhů a frézek DMG MORI a po několika letech se vrací firma ERWIN JUNKER z Německa. Společnost NEWTECH bude prezentovat nově zastupovanou značku TSUGAMI a v oblasti nástrojů je důležitou zprávou opětovná účast firem ISCAR a TUNGALOY, které patří do jedné skupiny IMC a vystavují pravidelně jednou za dva roky. Celkem se na 11. mezinárodním veletrhu obráběcích a tvářecích strojů IMT představí téměř 500 vystavovatelů, takže všichni se do haly P samozřejmě nevejdou. Příkladem je špičkový výrobce řezných nástrojů pro třískové obrábění WNT, který se bude prezentovat rozsáhlým venkovním stánkem na volné ploše F.

Do pavilonu P se nově přesouvá expozice společnosti ABB, která aspiruje na jednu z nejatraktivnějších na celém veletrhu. Zaměří se na oblast elektromobility a představí návštěvníkům Formuli E - seriál silničních závodů elektrických automobilů, jejímž titulárním partnerem je od letošního roku právě ABB. Soutěž nově pojmenovaná ABB FIA Formula E Championship je platformou pro vývoj a testování elektrických a digitálních technologií s významem pro e-mobilitu. ABB jako lídr v oblasti infrastruktury pro elektrická vozidla s celosvětově nejrozsáhlejší instalovanou základnou rychlonabíjecích stanic v pavilonu P ukáže budoucnost e-mobility a digitálních technologií na její podporu.

Datum: 27.6.2018 16:23:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště