Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Pátý veletrh pracovních příležitostí JobFair MSV s rekordní účastí

 

Již po páté letos Mezinárodní strojírenský veletrh doplnil veletrh pracovních příležitostí JobFair MSV. Uskutečnil se ve čtvrtek 17. října na brněnském Výstavišti v pavilonu A2. Návštěvníkům veletrhu byly brány otevřeny od 9 do 18 hodin. Letos se na veletrh přišlo podívat více než 8500 návštěvníků.


Celkem 26 vystavovatelů nabízelo své pracovní pozice, stáže, částečné úvazky a další formy spolupráce, někteří z nich již po několikáté. Zájem firem vystavovat na tomto veletrhu je rok od roku větší. Představili se zde společnosti, které podnikají v oblasti elektrotechniky, strojírenství i personální agentury. „Z hlediska zájmu firem jsme velmi spokojeni. Také organizačně jsme veletrh vyladili si myslím do nejmenších detailů. Na další rok určitě naplánujeme další zajímavé možnosti, jak se prezentovat a chceme celý veletrh posunout i do budoucna opět o krok dále,“ dodává ředitel veletrhu, Jiří Wagner.

V letošním roce veletrh navštívilo přes 8500 návštěvníků. V dopoledních hodinách to byl nával především studentů středních i vysokých škol. Odpoledne to pak byli zejména odborníci, kteří hledali nové příležitosti. „Dle zpráv od vystavovatelů našli všichni, co potřebovali. Jsme moc rádi, že můžeme každý rok ušetřit náklady a přinést nové kontakty našim vystavovatelům. Veletrhy jsou dle jejich slov silným  nástrojem při náborování, ale také budování jejich image,“ dodává spokojeně Wagner.

Součástí veletrhu byl i pestrý doprovodný program, jehož garantem byla společnost flow-r. Návštěvníci si mohli vyslechnout například přednášky na téma Trénink optimistického životního stylu od společnosti Grow Job nebo o Zaměstnávání lidí se zdravotním postižením od Ligy Vozíčkářů. V rámci přednášek se představila i společnost Walter. „Letos jsme doprovodný program měli v duchu více neformálním, k tomu dopomohl i prostor a jeho vybavení. S úrovní programu jsem byl spokojen, ale příští rok to zkusíme zase trošku jinak. Určitě se bude na co těšit,“ uzavírá letošní ročník Wagner.

Již nyní však pořadatelé připravují další ročník veletrhu pracovních příležitostí JobFair MSV, ten se uskuteční 6. října 2016. Více informací najdete na www.jobfairmsv.cz.

Datum: 18.9.2015 22:45:00

Současně také

Transport a Logistika
8.-12.11. 2021


ENVITECH
8.-12.11. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště