Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
4.-7.10. 2022

Mezinárodní strojírenský veletrh

PACKAGING LIVE: Originální linka balí hračky pro děti z mateřských škol

 

Doprovodným programem MSV a veletrhů EMBAX/SALIMA je již tradičně projekt, jehož cílem je sestavit a zprovoznit speciální balicí linku, tvořenou z novinek a nejmodernějších strojů i technologií jednotlivých vystavovatelů. Letošní linka nese název DENSO PACKAGING LIVE díky spolupráci s generálním partnerem - firmou GABEN a japonským výrobcem mobilních terminálů a snímačů TOYOTA DENSO. Projekt, pořádaný již po desáté agenturou EQUICom, je mimo jiné zajímavý tím, že veletržní linka balí hračky pro děti a přepravní společnost je doveze přímo do mateřských škol.


„Děti z pěti vybraných mateřských škol namalovaly obrázky na téma Robot a já. Můžete je vidět i v naší expozici v pavilonu A2. Nejšikovnější tvůrci si za ně budou moci poskládat kočárek nebo autíčko, neboť  přímo z veletrhu poputuje do každé školky 15 stavebnic SEVA. Ty budou zabaleny právě na naší lince, každá krabice bude označena jménem a adresou konkrétního dítěte a do školky dopravena společností PPL. Za deset let je to poprvé, kdy jsme dotáhli balení výrobku až k distribuci ke konkrétnímu adresátovi,“ říká Michaela Zachová, hlavní organizátorka projektu. 

A jaké jsou všechny nezbytné komponenty letošní barevné linky? Modro-bílo-červené kousky stavebnice balené do potištěné krabičky, žlutý robot, který ji přes rameno podává ke stříbrné tiskárně, bílý flowpack pro zabalení do průhledné folie, modrá lepička krabic, zelený robot spolupracující s člověkem, šedo-černo-červená ovinovačka palet, žlutočerný vysokozdvižný vozík a ve finále bílomodrá dodávka. Na projektu se kromě již zmíněných společností Gaben a Denso, díky kterým jsou krabice označeny unikátní etiketou se jménem dítěte a názvem školky, podílejí firmy ARC-Robotics (koordinace robotů), ONDRÁŠEK INK-JET SYSTÉM (tiskárny), TECHNOLOGY (balicí stroje), FANUC Czech (roboty), EKOBAL (ovinovačka palet), ZDVIH servis (plošiny), pap4ever (lepička krabic se značením), MÁTL & BULA (manipulační technika), Tiskárna Didot (kartonové obaly na hračky) a PPL CZ (balíková přeprava). „Jsme rádi, že každý rok naši partneři přicházejí s produkty, jenž mají nové, unikátní vlastnosti,“ říká Michaela Zachová, která na dnešní tiskové konferenci komentovala zkušební provoz speciální balicí linky a detailně představila všechny partnery, kteří se na projektu podílejí.

Datum: 4.10.2016 9:30:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště