Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

PACKAGING LIVE na MSV 2015 - sladké balení

 

V rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu se v pavilonu Z opět rozjede balicí linka Packaging Live, která Vám ukáže reálný provoz v přímém přenosu. Letos Vám balený produkt bude velmi chutnat - belgická čokoláda v designu Packaging Live.

Čtyřikrát denně uvidíte robotické ukládání čokolád do krabiček, následné balení, značení a finální paletizaci, tentokrát jak na automatické, tak i na poloautomatické ovinovačce. Unikátní ucelená balicí linka se bude rozkládat na zhruba 500 čtverečních metrech. Provoz linky bude spouštěn každé dvě hodiny s odborným komentářem a na konci každého spuštění čeká návštěvníky soutěž o ceny a ochutnávka čokolád. V rámci projektu Packaging Live najdete také programové centrum, ve kterém budou probíhat přednášky partnerů projektu. Letos pro Vás organizátoři připravili také fotografickou soutěž „Zabal si, co máš rád“. Pokud nám do 11. září zašlete fotografii toho, co máte rádi (ať už to bude předmět, stroj, mazlíček, kytka či partner) a nejlépe jakkoliv zabaleného, získáte originální dárek.

Generálním partnerem je společnost Asseco Solutions, a.s. a jelikož tato společnost mimo jiné vyvinula podnikové informační systémy HELIOS, nese letošní balicí linka nový název: HELIOS PACKAGING LIVE. Partnery projektu jsou společnosti ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM spol. s r.o., ARC Robotics s.r.o., Gaben spol. s r.o., Ekobal spol. s r.o., Technology s.r.o. a Fuchs Oil. Dodavatelem obalových materiálů je jako každý rok společnost THIMM Packaging. Akce je podpořená mediálními partnery TechMagazín, Eulog a Packaging Herald.

Crossmarketingový projekt agentury EQUICom, s. r.o. se na BVV v rámci veletrhů MSV a EMBAX/SALIMA objeví již po osmé a stává se tak jedním z klíčových doprovodných programů Mezinárodního strojírenského veletrhu.

Datum: 3.8.2015 9:10:00

Současně také

Transport a Logistika
8.-12.11. 2021


ENVITECH
8.-12.11. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště